Унион Бреша

Унион Бреша

Серия С - Група А
Италия

Инфо
Град: Бреша

Последни гостувания

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
01.11.2026 Серия С - А Фолгоре Карат. 0 - 4 Унион Бреша 4.56 3.46 1.69
19.10.2026 Серия С - А Джиана Ерминио 2 - 1 Унион Бреша 4.90 3.60 1.61
04.10.2026 Серия С - А Леко 2 - 2 Унион Бреша 4.00 3.22 1.84
20.09.2026 Серия С - А Алчоне Милано 0 - 4 Унион Бреша 3.87 3.14 1.90
13.09.2026 Серия С - А Тренто 1921 0 - 0 Унион Бреша 3.44 2.99 2.08
30.08.2026 Серия С - А Перджолетезе 0 - 1 Унион Бреша 6.89 3.67 1.46
09.08.2026 Купа на Италия Арецо 2 - 0 Унион Бреша 2.07 3.24 3.47
07.06.2026 Плейофи Асколи 3 - 0 Унион Бреша 1.96 3.07 3.78
24.05.2026 Плейофи Салернитана 1 - 1 Унион Бреша 2.11 2.94 3.49
17.05.2026 Плейофи Казарано 0 - 3 Унион Бреша 2.98 3.13 2.24
25.04.2026 Серия С - А Интер Б 0 - 1 Унион Бреша 3.08 3.09 2.20
11.04.2026 Серия С - А Лумецане 1 - 0 Унион Бреша 4.13 3.38 1.77
29.03.2026 Серия С - А Виченца 1 - 1 Унион Бреша 1.99 3.00 3.74
13.03.2026 Серия С - А Алчоне Милано 0 - 0 Унион Бреша 3.78 3.01 1.98
03.03.2026 Серия С - А Албинолефе 1 - 0 Унион Бреша 3.54 3.10 2.00
16.02.2026 Серия С - А Перджолетезе 2 - 1 Унион Бреша 5.30 3.31 1.63
07.02.2026 Серия С - А Новара 0 - 0 Унион Бреша 3.31 2.99 2.15
02.02.2026 Серия С - А Джиана Ерминио 0 - 2 Унион Бреша 3.53 2.89 2.12
18.01.2026 Серия С - А Про Верчели 0 - 0 Унион Бреша 4.01 3.03 1.91
04.01.2026 Серия С - А Арциняно Валк. 1 - 2 Унион Бреша 3.90 2.96 1.98
14.12.2025 Серия С - А Доломити Белун. 0 - 1 Унион Бреша 5.10 3.45 1.62
10.12.2025 Купа Серия С Тернана 4 - 1 Унион Бреша 1.94 3.04 3.69
01.12.2025 Серия С - А Читадела 1 - 1 Унион Бреша 3.01 2.82 2.40
26.11.2025 Купа Серия С Самбенедетезе 1 - 3 Унион Бреша 3.54 2.98 2.02
16.11.2025 Серия С - А Оспиталето 0 - 0 Унион Бреша 5.38 3.45 1.59
02.11.2025 Серия С - А Триестина 0 - 1 Унион Бреша 4.25 3.20 1.79

Като гост 10 победи, 9 равенства и 7 загуби в последните 26 изиграни срещи.

Хронология

                          

Статистика мачове

Мачове 26  
Победи 10 38%
Равни 9 35%
Загуби 7 27%
Голове 52 2.00
Вкарани Голове 30 1.15
Получени Голове 22 0.85
Мачове Вкарал 17 65%
Мачове Получил 13 50%
Гол/Гол 9 35%
Над 1.5 15 58%
Над 2.5 10 38%
Над 3.5 5 19%
Резултати
0 - 0 5 19.23%
0 - 1 4 15.38%
1 - 1 3 11.54%
1 - 0 2 7.69%
2 - 1 2 7.69%
0 - 4 2 7.69%
2 - 0 1 3.85%
3 - 0 1 3.85%
4 - 1 1 3.85%
2 - 2 1 3.85%
0 - 2 1 3.85%
0 - 3 1 3.85%
1 - 2 1 3.85%
1 - 3 1 3.85%
Общо Голове
1 6 23.08%
0 5 19.23%
2 5 19.23%
3 5 19.23%
4 4 15.38%
5 1 3.85%
Голова Разлика
0 9 34.62%
-1 5 19.23%
+1 4 15.38%
+3 2 7.69%
-2 2 7.69%
-4 2 7.69%
+2 1 3.85%
-3 1 3.85%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра