Апоел Ришон Лецион

Апоел Ришон Лецион

Лига Леумит
Израел

Инфо
Град: Ришон ле Цион
Стадион: Хаберфелд
Капацитет: 6 000
Снимки: Гугъл карта

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
24.09.2026 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 1 - 0 Макаби Назарет 1.70 3.67 4.00
10.09.2026 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 4 - 2 Кирят Ям 2.45 3.27 2.51
30.08.2026 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 2 - 1 Кфар Касем 1.91 3.29 3.51
18.08.2026 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 2 - 0 Апоел Кфар Саба 2.13 3.43 2.86
09.07.2026 Приятелски срещи Апоел Ришон Лецион 0 - 0 Апоел Петах Тиква 5.19 4.05 1.57
25.05.2026 Група за Промоция Апоел Ришон Лецион 2 - 6 Апоел Кфар Шал. 2.30 3.47 2.55
15.05.2026 Група за Промоция Апоел Ришон Лецион 1 - 2 Макаби Херцлия 2.94 3.38 2.01
05.05.2026 Група за Промоция Апоел Ришон Лецион 1 - 2 Кирят Ям 2.11 3.29 2.95
27.04.2026 Група за Промоция Апоел Ришон Лецион 0 - 5 Апоел Кфар Саба 2.08 3.29 3.02
17.04.2026 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 1 - 1 Макаби Петах Тиква 3.56 3.34 1.82
10.04.2026 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 3 - 1 Апоел Акре 1.99 3.23 3.11
30.03.2026 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 0 - 2 Кфар Касем 1.85 3.20 3.82
20.02.2026 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 2 - 0 Апоел Кфар Саба 2.44 3.18 2.57
02.02.2026 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 3 - 1 Макаби Херцлия 2.38 3.06 2.70
16.01.2026 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 0 - 0 Апоел Хагалил 2.11 3.16 3.14
02.01.2026 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 1 - 1 Апоел Афула 1.65 3.51 4.47
05.12.2025 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 4 - 1 Макаби Яфа 2.11 3.24 3.03
10.11.2025 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 1 - 1 Апоел Хадера 1.95 3.28 3.38
24.10.2025 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 4 - 1 Апоел Рамат Ган 2.47 3.05 2.61
12.10.2025 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 0 - 1 Апоел Кфар Шал. 2.16 3.20 2.95
05.10.2025 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 3 - 1 Ирони Модиин 1.95 3.26 3.36
21.09.2025 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 0 - 2 Кирят Ям - - -
08.09.2025 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 1 - 0 Апоел Раанана 1.85 3.25 3.72
24.08.2025 Лига Леумит Апоел Ришон Лецион 0 - 0 Бней Йехуда 2.22 3.21 2.86
14.08.2025 Тото Купа Апоел Ришон Лецион 0 - 0 Кирят Ям - - -
07.08.2025 Тото Купа Апоел Ришон Лецион 1 - 1 Апоел Рамат Ган - - -
31.07.2025 Тото Купа Апоел Ришон Лецион 4 - 0 Ирони Модиин - - -

Като домакин 12 победи, 8 равенства и 7 загуби в последните 27 изиграни срещи.

Хронология

                           

Статистика мачове

Мачове 27  
Победи 12 44%
Равни 8 30%
Загуби 7 26%
Голове 73 2.70
Вкарани Голове 41 1.52
Получени Голове 32 1.19
Мачове Вкарал 19 70%
Мачове Получил 18 67%
Гол/Гол 14 52%
Над 1.5 20 74%
Над 2.5 12 44%
Над 3.5 9 33%
Резултати
0 - 0 4 14.81%
1 - 1 4 14.81%
3 - 1 3 11.11%
1 - 0 2 7.41%
2 - 0 2 7.41%
4 - 1 2 7.41%
0 - 2 2 7.41%
1 - 2 2 7.41%
2 - 1 1 3.70%
4 - 0 1 3.70%
4 - 2 1 3.70%
0 - 1 1 3.70%
0 - 5 1 3.70%
2 - 6 1 3.70%
Общо Голове
2 8 29.63%
0 4 14.81%
4 4 14.81%
1 3 11.11%
3 3 11.11%
5 3 11.11%
6 1 3.70%
8 1 3.70%
Голова Разлика
0 8 29.63%
+2 6 22.22%
+1 3 11.11%
-1 3 11.11%
+3 2 7.41%
-2 2 7.41%
+4 1 3.70%
-4 1 3.70%
-5 1 3.70%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра