Каспий Актау

Каспий Актау

Висша Лига
Казахстан

Инфо
Град: Актау

Последни мачове

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
16.08.2026 Висша Лига Каспий Актау 2 - 2 Елимай Семей 3.26 3.53 1.91
08.08.2026 Висша Лига Каспий Актау 1 - 1 Улитау Жезк. 2.26 3.10 2.85
01.08.2026 Висша Лига Иртиш Павлодар 3 - 2 Каспий Актау 1.77 3.37 3.93
26.07.2026 Висша Лига Каспий Актау 3 - 2 Женис Астана 2.66 3.09 2.41
18.07.2026 Висша Лига Кайсар Къзълорда 1 - 1 Каспий Актау 2.14 3.16 3.00
11.07.2026 Висша Лига Каспий Актау 3 - 2 Ордабаси Шимкент 6.35 4.05 1.41
05.07.2026 Висша Лига Атирау 1 - 2 Каспий Актау 1.95 3.03 3.67
27.06.2026 Висша Лига Каспий Актау 2 - 0 Атирау 2.91 2.88 2.35
20.06.2026 Висша Лига Ордабаси Шимкент 2 - 0 Каспий Актау 1.18 5.65 11.81
14.06.2026 Висша Лига Каспий Актау 1 - 2 Кайсар Къзълорда 2.59 2.98 2.48
28.05.2026 Висша Лига Женис Астана 1 - 0 Каспий Актау 1.76 3.24 4.13
22.05.2026 Висша Лига Каспий Актау 2 - 2 Иртиш Павлодар 2.25 3.28 2.70
16.05.2026 Висша Лига Улитау Жезк. 1 - 0 Каспий Актау 1.95 3.04 3.56
09.05.2026 Висша Лига Елимай Семей 0 - 1 Каспий Актау 1.32 4.56 7.05
03.05.2026 Висша Лига Каспий Актау 1 - 0 Астана 5.26 3.95 1.48
30.04.2026 Купа на Казахстан Ордабаси Шимкент 3 - 0 Каспий Актау 1.36 4.20 6.41
26.04.2026 Висша Лига Тобол Костанай 2 - 1 Каспий Актау 1.39 4.26 6.38
18.04.2026 Висша Лига Кайрат Алмати 2 - 0 Каспий Актау 1.15 6.40 12.50
12.04.2026 Висша Лига Актобе 1 - 0 Каспий Актау 1.44 3.86 5.93
05.04.2026 Висша Лига Каспий Актау 0 - 1 Жетису Талдикорган 2.07 3.13 3.14
22.03.2026 Висша Лига Алтай Оскемен 0 - 0 Каспий Актау 2.52 3.11 2.47
17.03.2026 Висша Лига Каспий Актау 1 - 3 Окжетпес Кокшетау 2.10 3.09 3.09
08.03.2026 Висша Лига Кизилжар Петропавл 2 - 1 Каспий Актау 1.87 3.24 3.53
12.04.2025 Купа на Казахстан Кайрат Алмати 3 - 0 Каспий Актау - - -
23.03.2025 Купа на Казахстан Каспий Актау 3 - 0 Иртиш Павлодар 1.96 3.44 3.36
16.02.2025 Приятелски срещи Гар. Сагареджо 2 - 1 Каспий Актау - - -
20.07.2024 Казахстан Каспий Актау 2 - 1 Жетису Талдикорган - - -
07.07.2024 Казахстан Астана 5 - 0 Каспий Актау - - -
26.05.2024 Казахстан Каспий Актау 1 - 0 Шахтьор Караганди - - -
29.10.2023 Висша Лига Каспий Актау 1 - 0 Ордабаси Шимкент 4.52 3.80 1.67
21.10.2023 Висша Лига Тобол Костанай 1 - 1 Каспий Актау 1.45 4.17 6.21
01.10.2023 Висша Лига Каспий Актау 1 - 1 Кайрат Алмати 3.91 3.75 1.77
23.09.2023 Висша Лига Кайсар Къзълорда 3 - 1 Каспий Актау 1.86 3.32 3.89
15.09.2023 Висша Лига Каспий Актау 0 - 2 Мактаарал Ат. 2.21 3.22 3.06
26.08.2023 Висша Лига Окжетпес Кокшетау 3 - 3 Каспий Актау 2.23 3.32 2.92
19.08.2023 Висша Лига Каспий Актау 1 - 2 Кизилжар Петропавл 3.63 3.14 1.95
12.08.2023 Висша Лига Атирау 1 - 0 Каспий Актау 1.72 3.37 4.55
05.08.2023 Висша Лига Каспий Актау 3 - 1 Аксу 2.21 3.04 2.99
30.07.2023 Висша Лига Каспий Актау 2 - 2 Актобе 4.84 3.46 1.60
23.07.2023 Висша Лига Шахтьор Караганди 1 - 0 Каспий Актау 2.08 3.25 3.00
16.07.2023 Висша Лига Каспий Актау 1 - 2 Жетису Талдикорган 2.01 3.25 3.16
02.07.2023 Висша Лига Каспий Актау 1 - 2 Астана 6.82 4.16 1.39
24.06.2023 Висша Лига Астана 3 - 1 Каспий Актау 1.16 6.04 13.22
04.06.2023 Висша Лига Жетису Талдикорган 3 - 2 Каспий Актау 2.38 3.13 2.62
27.05.2023 Висша Лига Каспий Актау 1 - 1 Шахтьор Караганди 2.18 3.20 2.92
21.05.2023 Висша Лига Актобе 0 - 0 Каспий Актау 1.35 4.46 7.28
13.05.2023 Висша Лига Аксу 0 - 1 Каспий Актау 1.95 3.22 3.36
07.05.2023 Висша Лига Каспий Актау 1 - 1 Атирау 2.48 3.06 2.54
30.04.2023 Купа на Казахстан Туран Туркестан 0 - 1 Каспий Актау 2.35 3.00 2.60
22.04.2023 Висша Лига Кизилжар Петропавл 1 - 1 Каспий Актау 1.52 3.64 5.75

Общо 13 победи, 13 равенства и 24 загуби в последните 50 изиграни срещи.

Хронология

                                                  

Статистика мачове

Мачове 50  
Победи 13 26%
Равни 13 26%
Загуби 24 48%
Голове 129 2.58
Вкарани Голове 54 1.08
Получени Голове 75 1.50
Мачове Вкарал 36 72%
Мачове Получил 40 80%
Гол/Гол 28 56%
Над 1.5 36 72%
Над 2.5 25 50%
Над 3.5 13 26%
Резултати
1 - 0 8 16.00%
1 - 1 7 14.00%
1 - 2 5 10.00%
2 - 1 4 8.00%
3 - 2 4 8.00%
0 - 1 4 8.00%
2 - 0 3 6.00%
3 - 0 3 6.00%
3 - 1 3 6.00%
2 - 2 3 6.00%
0 - 0 2 4.00%
5 - 0 1 2.00%
3 - 3 1 2.00%
0 - 2 1 2.00%
1 - 3 1 2.00%
Общо Голове
1 12 24.00%
3 12 24.00%
2 11 22.00%
4 7 14.00%
5 5 10.00%
0 2 4.00%
6 1 2.00%
Голова Разлика
+1 16 32.00%
0 13 26.00%
-1 9 18.00%
+2 6 12.00%
+3 3 6.00%
-2 2 4.00%
+5 1 2.00%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра