Форталеса

Форталеса

Примера А
Колумбия

Инфо
Град: Богота
Стадион: Метрополитано де Теко
Капацитет: 8 000
Снимки: Гугъл карта

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
09.10.2026 Примера А Форталеса 1 - 1 Мильонариос Богота 4.25 3.44 1.77
28.09.2026 Примера А Форталеса 2 - 2 Депортес Толима 3.11 3.14 2.23
20.09.2026 Примера А Форталеса 1 - 4 Хуниор Баранкиля 2.75 3.16 2.45
02.09.2026 Примера А Форталеса 1 - 2 Онсе Калдас 2.92 3.14 2.35
23.08.2026 Примера А Форталеса 1 - 2 Атлетико Насионал 4.23 3.37 1.80
09.08.2026 Примера А Форталеса 2 - 0 Кукута Депортиво 1.62 3.54 5.38
01.08.2026 Примера А Форталеса 0 - 0 Депортиво Перейра 1.47 3.83 6.75
08.05.2026 Копа Колумбия Форталеса 4 - 1 Леонес 1.31 4.48 9.17
03.05.2026 Примера А Форталеса 2 - 1 Атлетико Букараманга 2.90 3.07 2.39
23.04.2026 Примера А Форталеса 1 - 2 Америка де Кали 2.65 3.02 2.66
19.04.2026 Примера А Форталеса 2 - 0 Агилас Дорадас 2.04 3.16 3.59
04.04.2026 Примера А Форталеса 1 - 1 Интер. Богота 2.32 3.08 2.99
25.03.2026 Примера А Форталеса 1 - 2 Депортиво Пасто 2.30 2.98 3.16
05.03.2026 Примера А Форталеса 2 - 1 Хагуарес де Кордоба 1.56 3.62 5.97
16.02.2026 Примера А Форталеса 2 - 1 Бояка Чико 1.43 3.93 7.59
08.02.2026 Примера А Форталеса 1 - 1 Санта Фе Богота 2.67 3.00 2.65
28.01.2026 Примера А Форталеса 1 - 1 Янерос 1.84 3.04 4.65
17.01.2026 Примера А Форталеса 1 - 0 Алианса Валед. 2.04 3.08 3.66
04.12.2025 Примера А Форталеса 1 - 2 Санта Фе Богота 2.41 3.12 2.84
30.11.2025 Примера А Форталеса 0 - 2 Атлетико Букараманга 2.44 3.00 2.92
19.11.2025 Примера А Форталеса 0 - 1 Депортес Толима 2.11 3.12 3.45
08.11.2025 Примера А Форталеса 1 - 1 Хуниор Баранкиля 2.24 3.02 3.27
25.10.2025 Примера А Форталеса 2 - 0 Депортиво Пасто 1.66 3.36 5.49
14.10.2025 Примера А Форталеса 1 - 0 Бояка Чико 1.76 3.25 4.82
27.09.2025 Примера А Форталеса 2 - 1 Атлетико Букараманга 2.54 2.90 2.89

Като домакин 10 победи, 7 равенства и 8 загуби в последните 25 изиграни срещи.

Хронология

                         

Статистика мачове

Мачове 25  
Победи 10 40%
Равни 7 28%
Загуби 8 32%
Голове 62 2.48
Вкарани Голове 33 1.32
Получени Голове 29 1.16
Мачове Вкарал 22 88%
Мачове Получил 19 76%
Гол/Гол 17 68%
Над 1.5 21 84%
Над 2.5 12 48%
Над 3.5 3 12%
Резултати
1 - 1 5 20.00%
1 - 2 5 20.00%
2 - 1 4 16.00%
2 - 0 3 12.00%
1 - 0 2 8.00%
4 - 1 1 4.00%
0 - 0 1 4.00%
2 - 2 1 4.00%
0 - 1 1 4.00%
0 - 2 1 4.00%
1 - 4 1 4.00%
Общо Голове
2 9 36.00%
3 9 36.00%
1 3 12.00%
5 2 8.00%
0 1 4.00%
4 1 4.00%
Голова Разлика
0 7 28.00%
+1 6 24.00%
-1 6 24.00%
+2 3 12.00%
+3 1 4.00%
-2 1 4.00%
-3 1 4.00%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра