Мастърс
Супер Лига
Малави
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Дедза |
Последни мачове
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Супер Лига | Мастърс | 1 - 2 | Няса Биг Булетс | 4.36 | 3.09 | 1.77 |
| 24.10.2026 | Супер Лига | Читипа Юнайтед | 0 - 0 | Мастърс | 2.14 | 2.86 | 3.23 |
| 11.10.2026 | Супер Лига | Дедза Динамос | 1 - 0 | Мастърс | 2.60 | 2.76 | 2.68 |
| 05.09.2026 | Супер Лига | Ред Лайънс | 0 - 0 | Мастърс | 1.78 | 3.12 | 4.19 |
| 22.08.2026 | Супер Лига | Мастърс | 1 - 2 | Блу Ийгълс | 2.81 | 2.91 | 2.38 |
| 15.08.2026 | Супер Лига | МАФКО Салима | 1 - 1 | Мастърс | - | - | - |
| 09.08.2026 | Супер Лига | Мастърс | 1 - 0 | СИВО Юнайтед | 1.99 | 3.08 | 3.44 |
| 26.07.2026 | Супер Лига | Би Ф. Уондърърс | 1 - 1 | Мастърс | 1.16 | 5.51 | 15.44 |
| 18.07.2026 | Супер Лига | Мояле Баракс | 2 - 2 | Мастърс | 1.80 | 3.07 | 4.12 |
| 05.07.2026 | Супер Лига | Мастърс | 1 - 0 | Камузу Баракс | 1.80 | 3.28 | 3.87 |
| 29.06.2026 | Супер Лига | Няса Биг Булетс | 1 - 0 | Мастърс | 1.50 | 3.62 | 5.67 |
| 21.06.2026 | Супер Лига | Мастърс | 1 - 3 | Крек Спортинг | 1.50 | 3.74 | 5.76 |
| 30.05.2026 | Супер Лига | Екхая | 2 - 0 | Мастърс | 2.15 | 2.90 | 3.03 |
| 24.05.2026 | Супер Лига | Мастърс | 4 - 0 | Дедза Динамос | 1.79 | 3.05 | 4.21 |
| 17.05.2026 | Супер Лига | Силвър Страйкърс | 3 - 0 | Мастърс | 1.52 | 3.54 | 5.57 |
| 11.05.2026 | Супер Лига | Мастърс | 2 - 0 | Луанар Митунду | 2.08 | 2.86 | 3.44 |
| 03.05.2026 | Супер Лига | Каронга Юнайтед | 1 - 2 | Мастърс | 1.74 | 3.29 | 4.22 |
| 26.04.2026 | Супер Лига | Мастърс | 1 - 0 | Читипа Юнайтед | - | - | - |
| 19.12.2019 | Супер Лига | Нтопва | 3 - 0 | Мастърс | - | - | - |
| 18.12.2019 | Супер Лига | Майти Тайгърс | 3 - 0 | Мастърс | - | - | - |
| 08.12.2019 | Супер Лига | Мзузу Юнивърсити | 2 - 0 | Мастърс | - | - | - |
| 04.12.2019 | Супер Лига | Мастърс | 0 - 1 | Би Ф. Уондърърс | - | - | - |
| 27.11.2019 | Супер Лига | Блу Ийгълс | 1 - 2 | Мастърс | - | - | - |
| 23.11.2019 | Супер Лига | Мояле Баракс | 2 - 1 | Мастърс | - | - | - |
| 16.11.2019 | Супер Лига | Мастърс | 1 - 2 | СИВО Юнайтед | - | - | - |
| 02.11.2019 | Супер Лига | Мастърс | 0 - 1 | Читипа Юнайтед | - | - | - |
| 15.10.2019 | Супер Лига | Силвър Страйкърс | 2 - 0 | Мастърс | - | - | - |
| 12.10.2019 | Супер Лига | Мастърс | 2 - 1 | Млато Мпонела | - | - | - |
| 06.10.2019 | Супер Лига | Мастърс | 1 - 3 | Каронга Юнайтед | - | - | - |
| 21.09.2019 | Супер Лига | Мастърс | 0 - 1 | Камузу Баракс | - | - | - |
| 15.09.2019 | Супер Лига | Томъс Н. Старс | 1 - 1 | Мастърс | - | - | - |
| 08.09.2019 | Супер Лига | Мастърс | 1 - 2 | Двангва Юнайтед | - | - | - |
| 31.08.2019 | Супер Лига | Няса Биг Булетс | 3 - 0 | Мастърс | - | - | - |
| 18.08.2019 | Супер Лига | СИВО Юнайтед | 3 - 0 | Мастърс | - | - | - |
| 14.08.2019 | Супер Лига | Камузу Баракс | 1 - 1 | Мастърс | - | - | - |
| 04.08.2019 | Супер Лига | Мастърс | 2 - 2 | Блу Ийгълс | - | - | - |
| 27.07.2019 | Супер Лига | Млато Мпонела | 2 - 0 | Мастърс | - | - | - |
| 21.07.2019 | Супер Лига | Мастърс | 0 - 2 | Мзузу Юнивърсити | - | - | - |
| 14.07.2019 | Супер Лига | Мастърс | 0 - 0 | Няса Биг Булетс | - | - | - |
| 08.07.2019 | Супер Лига | Би Ф. Уондърърс | 6 - 1 | Мастърс | - | - | - |
| 29.06.2019 | Супер Лига | Мастърс | 0 - 2 | Томъс Н. Старс | - | - | - |
| 23.06.2019 | Супер Лига | Мастърс | 0 - 0 | Майти Тайгърс | - | - | - |
| 09.06.2019 | Супер Лига | Каронга Юнайтед | 2 - 1 | Мастърс | - | - | - |
| 08.06.2019 | Супер Лига | Читипа Юнайтед | 0 - 3 | Мастърс | - | - | - |
| 19.05.2019 | Супер Лига | Мастърс | 0 - 0 | Силвър Страйкърс | - | - | - |
| 05.05.2019 | Супер Лига | Двангва Юнайтед | 3 - 3 | Мастърс | - | - | - |
| 21.04.2019 | Супер Лига | Мастърс | 1 - 0 | Нтопва | - | - | - |
| 13.04.2019 | Супер Лига | Мастърс | 1 - 1 | Мояле Баракс | - | - | - |
Общо 10 победи, 13 равенства и 25 загуби в последните 48 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 48 | |
| Победи | 10 | 21% |
| Равни | 13 | 27% |
| Загуби | 25 | 52% |
| Голове | 111 | 2.31 |
| Вкарани Голове | 40 | 0.83 |
| Получени Голове | 71 | 1.48 |
| Мачове Вкарал | 27 | 56% |
| Мачове Получил | 36 | 75% |
| Гол/Гол | 20 | 42% |
| Над 1.5 | 34 | 71% |
| Над 2.5 | 22 | 46% |
| Над 3.5 | 7 | 15% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 6 | 12.50% |
| 1 - 2 | 6 | 12.50% |
| 2 - 0 | 5 | 10.42% |
| 3 - 0 | 5 | 10.42% |
| 0 - 0 | 5 | 10.42% |
| 1 - 1 | 5 | 10.42% |
| 2 - 1 | 3 | 6.25% |
| 0 - 1 | 3 | 6.25% |
| 2 - 2 | 2 | 4.17% |
| 0 - 2 | 2 | 4.17% |
| 1 - 3 | 2 | 4.17% |
| 4 - 0 | 1 | 2.08% |
| 6 - 1 | 1 | 2.08% |
| 3 - 3 | 1 | 2.08% |
| 0 - 3 | 1 | 2.08% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 15 | 31.25% |
| 2 | 12 | 25.00% |
| 1 | 9 | 18.75% |
| 0 | 5 | 10.42% |
| 4 | 5 | 10.42% |
| 6 | 1 | 2.08% |
| 7 | 1 | 2.08% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 13 | 27.08% |
| +1 | 9 | 18.75% |
| -1 | 9 | 18.75% |
| +2 | 5 | 10.42% |
| +3 | 5 | 10.42% |
| -2 | 4 | 8.33% |
| +4 | 1 | 2.08% |
| +5 | 1 | 2.08% |
| -3 | 1 | 2.08% |