Олимпик Сафи

Олимпик Сафи

Първа Дивизия
Мароко

Инфо
Град: Сафи

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
11.05.2026 Първа Дивизия Олимпик Сафи 1 - 1 ФУС Рабат 2.46 2.86 2.79
29.04.2026 Първа Дивизия Олимпик Сафи 1 - 2 ИР Танжер 2.21 2.94 3.12
22.04.2026 Първа Дивизия Олимпик Сафи 1 - 3 Ренесанс Земамра 1.88 2.98 4.13
19.04.2026 Купа на Конф КАФ Олимпик Сафи 1 - 1 УСМ Алжир 2.48 2.69 2.80
01.04.2026 Първа Дивизия Олимпик Сафи 1 - 1 РСБ Беркан 3.64 2.98 2.01
16.03.2026 Купа на Конф КАФ Олимпик Сафи 1 - 1 Видад Казабланка 4.41 2.92 1.78
01.03.2026 Първа Дивизия Олимпик Сафи 0 - 0 Олимпик Дшейра 1.84 3.07 4.11
01.02.2026 Купа на Конф КАФ Олимпик Сафи 2 - 1 Сан Педро 1.44 3.89 6.31
28.11.2025 Купа на Конф КАФ Олимпик Сафи 0 - 1 УСМ Алжир 2.38 2.81 2.99
09.11.2025 Първа Дивизия Олимпик Сафи 1 - 2 Видад Казабланка 3.99 2.88 1.96
05.11.2025 Първа Дивизия Олимпик Сафи 1 - 2 Дифаа ел Джадида 1.70 3.12 5.03
18.10.2025 Купа на Конф КАФ Олимпик Сафи 2 - 0 Стад Тунизиен Тунис 1.74 3.22 4.54
05.10.2025 Първа Дивизия Олимпик Сафи 0 - 3 ФАР Рабат 3.37 2.68 2.28
01.10.2025 Първа Дивизия Олимпик Сафи 1 - 0 ХУСА Агадир 1.93 3.05 3.81
12.09.2025 Първа Дивизия Олимпик Сафи 1 - 1 УТС Туарга 1.93 2.98 3.90
02.06.2025 Мароко Олимпик Сафи 0 - 1 Видад Фес - - -
08.05.2025 Първа Дивизия Олимпик Сафи 2 - 2 Магреб Фес 2.71 2.56 2.82
23.04.2025 Първа Дивизия Олимпик Сафи 1 - 1 Видад Казабланка 3.47 2.93 2.04
21.03.2025 Мароко Олимпик Сафи 3 - 2 Шабаб Мохамедия 1.32 4.15 9.74
15.03.2025 Първа Дивизия Олимпик Сафи 2 - 0 Ренесанс Земамра 2.29 2.74 3.22
28.02.2025 Първа Дивизия Олимпик Сафи 1 - 1 ФАР Рабат 3.99 2.65 2.08
22.02.2025 Първа Дивизия Олимпик Сафи 0 - 0 ФУС Рабат 3.57 2.79 2.13
08.02.2025 Първа Дивизия Олимпик Сафи 0 - 0 Дифаа ел Джадида 1.98 2.99 3.69
11.01.2025 Първа Дивизия Олимпик Сафи 2 - 1 Шабаб Мохамедия 1.17 5.66 11.76

Като домакин 6 победи, 11 равенства и 7 загуби в последните 24 изиграни срещи.

Хронология

                        

Статистика мачове

Мачове 24  
Победи 6 25%
Равни 11 46%
Загуби 7 29%
Голове 52 2.17
Вкарани Голове 25 1.04
Получени Голове 27 1.12
Мачове Вкарал 18 75%
Мачове Получил 18 75%
Гол/Гол 15 62%
Над 1.5 18 75%
Над 2.5 9 38%
Над 3.5 3 12%
Резултати
1 - 1 7 29.17%
0 - 0 3 12.50%
1 - 2 3 12.50%
2 - 0 2 8.33%
2 - 1 2 8.33%
0 - 1 2 8.33%
1 - 0 1 4.17%
3 - 2 1 4.17%
2 - 2 1 4.17%
0 - 3 1 4.17%
1 - 3 1 4.17%
Общо Голове
2 9 37.50%
3 6 25.00%
0 3 12.50%
1 3 12.50%
4 2 8.33%
5 1 4.17%
Голова Разлика
0 11 45.83%
-1 5 20.83%
+1 4 16.67%
+2 2 8.33%
-2 1 4.17%
-3 1 4.17%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра