Сакатепек

Сакатепек

Лига де Аскенсо
Мексико

Инфо
Град: Сакатепек де Идалго
Стадион: Коруко Диас
Капацитет: 18 000
Размери: 105 x 68 м
Снимки: Гугъл карта

Домакинства в първенството до момента

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
07.03.2020 Лига де Аскенсо Сакатепек 3 - 3 Дорадос де Синалоа - - -
01.03.2020 Лига де Аскенсо Сакатепек 2 - 1 Кафеталерос 1.57 3.82 4.98
16.02.2020 Лига де Аскенсо Сакатепек 1 - 0 Алебрихес де Оахака 2.43 3.00 2.80
02.02.2020 Лига де Аскенсо Сакатепек 3 - 1 Селая 2.18 3.03 3.10

Като домакин 3 победи и 1 равенство в последните 4 изиграни срещи.

Хронология

    

Мачове Домакин

Отбор Домакин
1 Минерос де Сакатекас  
2 Корекаминос УАТ  
3 Селая 3 - 1
4 Сакатепек -
5 Леонес Негрос УдеГ  
6 Тампико Мадеро  
7 Венадос  
8 Атланте Канкун  
9 Симаронес де Сонора  
10 Алебрихес де Оахака 1 - 0
11 Дорадос де Синалоа 3 - 3
12 Кафеталерос де Чиапас 2 - 1

Статистика мачове

Мачове 4  
Победи 3 75%
Равни 1 25%
Загуби 0 0%
Голове 14 3.50
Вкарани Голове 9 2.25
Получени Голове 5 1.25
Мачове Вкарал 4 100%
Мачове Получил 3 75%
Гол/Гол 3 75%
Над 1.5 3 75%
Над 2.5 3 75%
Над 3.5 2 50%
Резултати
1 - 0 1 25.00%
2 - 1 1 25.00%
3 - 1 1 25.00%
3 - 3 1 25.00%
Голова Разлика
+1 2 50.00%
+2 1 25.00%
0 1 25.00%