Камбур
Ередивизи
Нидерландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Леуварден |
| Стадион: | Камбур |
| Капацитет: | 10 500 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Последни домакинства
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Ередивизи | Камбур | 3 - 0 | НЕК Ниймеген | 4.70 | 4.57 | 1.57 |
| 30.08.2026 | Ередивизи | Камбур | 1 - 4 | Твенте | 7.54 | 5.44 | 1.33 |
| 23.08.2026 | Ередивизи | Камбур | 2 - 5 | Фейенорд | 9.08 | 5.89 | 1.26 |
| 07.08.2026 | Ередивизи | Камбур | 0 - 4 | Екселсиор | 2.50 | 3.46 | 2.61 |
| 28.07.2026 | Приятелски срещи | Камбур | 1 - 2 | Волос | 2.07 | 3.40 | 3.04 |
| 10.07.2026 | Приятелски срещи | Камбур | 2 - 1 | Рода | 1.79 | 3.58 | 3.61 |
| 24.04.2026 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Витес | 2.03 | 3.85 | 2.97 |
| 06.04.2026 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Дордрехт | 1.67 | 3.96 | 4.13 |
| 20.03.2026 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 4 | Йънг АЗ Алкмаар | 1.50 | 4.55 | 4.89 |
| 13.03.2026 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Рода | 1.60 | 4.12 | 4.50 |
| 08.03.2026 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 0 | Йънг Утрехт | 1.43 | 4.67 | 5.65 |
| 03.03.2026 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 2 | Алмере Сити | 1.80 | 4.01 | 3.53 |
| 24.02.2026 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | ФК Айндховен | 1.39 | 4.74 | 6.25 |
| 20.02.2026 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Ваалвийк | 1.67 | 4.01 | 4.16 |
| 19.12.2025 | Ерсте Дивизи | Камбур | 4 - 0 | МВВ Маастрихт | 1.26 | 5.69 | 8.55 |
| 05.12.2025 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Ден Бош | 1.60 | 4.24 | 4.41 |
| 28.11.2025 | Ерсте Дивизи | Камбур | 0 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.49 | 4.34 | 5.42 |
| 21.11.2025 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 0 | АДО Ден Хааг | 3.62 | 3.75 | 1.83 |
| 01.11.2025 | Ерсте Дивизи | Камбур | 4 - 1 | Йънг Аякс | 1.28 | 5.65 | 7.76 |
| 11.10.2025 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 0 | Де Граафшап | 1.93 | 3.96 | 3.18 |
| 03.10.2025 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 2 | Еммен | 1.46 | 4.47 | 5.51 |
| 26.09.2025 | Ерсте Дивизи | Камбур | 5 - 3 | Йънг ПСВ | 1.54 | 4.42 | 4.76 |
| 06.09.2025 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 2 | Вилем II | 1.78 | 3.64 | 3.99 |
| 31.08.2025 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 1 | ВВВ Венло | 1.48 | 4.36 | 5.36 |
| 15.08.2025 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 0 | ТОП Ос | 1.29 | 5.22 | 8.37 |
Като домакин 15 победи, 5 равенства и 5 загуби в последните 25 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 15 | 60% |
| Равни | 5 | 20% |
| Загуби | 5 | 20% |
| Голове | 88 | 3.52 |
| Вкарани Голове | 51 | 2.04 |
| Получени Голове | 37 | 1.48 |
| Мачове Вкарал | 23 | 92% |
| Мачове Получил | 18 | 72% |
| Гол/Гол | 17 | 68% |
| Над 1.5 | 22 | 88% |
| Над 2.5 | 17 | 68% |
| Над 3.5 | 11 | 44% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 4 | 16.00% |
| 1 - 1 | 3 | 12.00% |
| 1 - 0 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 2 | 8.00% |
| 3 - 2 | 2 | 8.00% |
| 3 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 4 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 5 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 4 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 4 | 1 | 4.00% |
| 2 - 5 | 1 | 4.00% |
| 3 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 6 | 24.00% |
| 2 | 5 | 20.00% |
| 4 | 4 | 16.00% |
| 5 | 4 | 16.00% |
| 1 | 2 | 8.00% |
| 7 | 2 | 8.00% |
| 8 | 1 | 4.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 8 | 32.00% |
| 0 | 5 | 20.00% |
| +2 | 4 | 16.00% |
| +3 | 2 | 8.00% |
| -1 | 2 | 8.00% |
| -3 | 2 | 8.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |