Ениймба
НПФЛ
Нигерия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Аба |
Изиграни мачове в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | НПФЛ | Квара Юнайтед | 2 - 0 | Ениймба | - | - | - |
| 03.05.2026 | НПФЛ | Ениймба | 2 - 1 | Ремо Старс | - | - | - |
| 19.04.2026 | НПФЛ | Енугу Рейнджърс | 2 - 1 | Ениймба | 1.43 | 3.54 | 6.68 |
| 12.04.2026 | НПФЛ | Ениймба | 3 - 0 | Катсина Юнайтед | - | - | - |
| 04.04.2026 | НПФЛ | Викки Туристс | 2 - 2 | Ениймба | 2.17 | 2.80 | 3.15 |
| 29.03.2026 | НПФЛ | Ениймба | 2 - 1 | Абиа Уориърс | 1.35 | 3.44 | 9.45 |
| 22.03.2026 | НПФЛ | Кано Пиларс | 2 - 0 | Ениймба | - | - | - |
| 15.03.2026 | НПФЛ | Ениймба | 2 - 0 | Плато Юнайтед | 1.72 | 3.06 | 4.46 |
| 08.03.2026 | НПФЛ | Варри Уулвс | 2 - 1 | Ениймба | - | - | - |
| 01.03.2026 | НПФЛ | Ениймба | 1 - 1 | Кун Халифат | - | - | - |
| 22.02.2026 | НПФЛ | Ривърс Юнайтед | 1 - 1 | Ениймба | 1.37 | 3.57 | 7.92 |
| 15.02.2026 | НПФЛ | Ениймба | 0 - 1 | Икороду Сити | 1.81 | 2.87 | 4.33 |
| 07.02.2026 | НПФЛ | Бендел Инш. | 2 - 0 | Ениймба | 1.50 | 3.20 | 6.42 |
| 01.02.2026 | НПФЛ | Ениймба | 1 - 0 | Байелса Юнайтед | - | - | - |
| 28.01.2026 | НПФЛ | Насарава Юнайтед | 1 - 1 | Ениймба | 1.60 | 3.15 | 5.39 |
| 25.01.2026 | НПФЛ | Нигер Торнадос | 2 - 0 | Ениймба | 1.64 | 3.14 | 4.99 |
| 18.01.2026 | НПФЛ | Ениймба | 0 - 0 | Барау | 1.48 | 3.37 | 6.30 |
| 14.01.2026 | НПФЛ | Шутинг Старс | 3 - 0 | Ениймба | 1.67 | 3.03 | 5.07 |
| 28.12.2025 | НПФЛ | Ениймба | 3 - 0 | Шутинг Старс | 1.60 | 3.36 | 5.42 |
| 21.12.2025 | НПФЛ | Ел-Канеми Уор. | 3 - 2 | Ениймба | - | - | - |
| 14.12.2025 | НПФЛ | Ениймба | 3 - 1 | Квара Юнайтед | 1.47 | 3.23 | 6.95 |
| 07.12.2025 | НПФЛ | Ремо Старс | 2 - 1 | Ениймба | 1.56 | 3.26 | 5.33 |
| 30.11.2025 | НПФЛ | Ениймба | 2 - 1 | Енугу Рейнджърс | 1.51 | 3.45 | 5.67 |
| 24.11.2025 | НПФЛ | Катсина Юнайтед | 3 - 2 | Ениймба | 2.31 | 2.86 | 2.87 |
| 16.11.2025 | НПФЛ | Ениймба | 0 - 1 | Викки Туристс | 1.53 | 3.13 | 6.53 |
| 09.11.2025 | НПФЛ | Абиа Уориърс | 0 - 0 | Ениймба | 1.46 | 3.34 | 7.06 |
| 02.11.2025 | НПФЛ | Ениймба | 2 - 0 | Кано Пиларс | 1.47 | 3.49 | 7.12 |
| 26.10.2025 | НПФЛ | Плато Юнайтед | 2 - 1 | Ениймба | 1.68 | 3.16 | 4.70 |
| 19.10.2025 | НПФЛ | Ениймба | 1 - 2 | Варри Уулвс | - | - | - |
| 12.10.2025 | НПФЛ | Кун Халифат | 1 - 0 | Ениймба | 2.35 | 2.86 | 2.81 |
| 05.10.2025 | НПФЛ | Ениймба | 0 - 0 | Ривърс Юнайтед | 1.71 | 3.06 | 4.52 |
| 28.09.2025 | НПФЛ | Икороду Сити | 1 - 1 | Ениймба | 1.94 | 3.08 | 3.45 |
| 21.09.2025 | НПФЛ | Ениймба | 3 - 2 | Бендел Инш. | - | - | - |
| 14.09.2025 | НПФЛ | Байелса Юнайтед | 0 - 2 | Ениймба | - | - | - |
| 07.09.2025 | НПФЛ | Ениймба | 0 - 0 | Насарава Юнайтед | 1.39 | 3.49 | 7.50 |
| 31.08.2025 | НПФЛ | Ениймба | 1 - 0 | Нигер Торнадос | - | - | - |
| 24.08.2025 | НПФЛ | Барау | 0 - 0 | Ениймба | - | - | - |
Общо 12 победи, 10 равенства и 15 загуби в последните 37 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Енугу Рейнджърс | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Ривърс Юнайтед | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | Шутинг Старс | 3 - 0 | 3 - 0 |
| 4 | Икороду Сити | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Насарава Юнайтед | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Бендел Иншуърънс | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 7 | Абиа Уориърс | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Катсина Юнайтед | 3 - 0 | 3 - 2 |
| 9 | Квара Юнайтед | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 10 | Барау | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Кано Пиларс | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 12 | Плато Юнайтед | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Ел-Канеми Уориърс | 3 - 2 | |
| 14 | Кун Халифат | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Ениймба | - | - |
| 16 | Ремо Старс | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 17 | Варри Уулвс | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 18 | Нигер Торнадос | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 19 | Байелса Юнайтед | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 20 | Викки Туристс | 0 - 1 | 2 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 37 | |
| Победи | 12 | 32% |
| Равни | 10 | 27% |
| Загуби | 15 | 41% |
| Голове | 83 | 2.24 |
| Вкарани Голове | 41 | 1.11 |
| Получени Голове | 42 | 1.14 |
| Мачове Вкарал | 24 | 65% |
| Мачове Получил | 25 | 68% |
| Гол/Гол | 17 | 46% |
| Над 1.5 | 27 | 73% |
| Над 2.5 | 16 | 43% |
| Над 3.5 | 5 | 14% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 7 | 18.92% |
| 2 - 0 | 6 | 16.22% |
| 0 - 0 | 5 | 13.51% |
| 1 - 1 | 4 | 10.81% |
| 1 - 0 | 3 | 8.11% |
| 3 - 0 | 3 | 8.11% |
| 3 - 2 | 3 | 8.11% |
| 0 - 1 | 2 | 5.41% |
| 3 - 1 | 1 | 2.70% |
| 2 - 2 | 1 | 2.70% |
| 0 - 2 | 1 | 2.70% |
| 1 - 2 | 1 | 2.70% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 11 | 29.73% |
| 3 | 11 | 29.73% |
| 0 | 5 | 13.51% |
| 1 | 5 | 13.51% |
| 5 | 3 | 8.11% |
| 4 | 2 | 5.41% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 13 | 35.14% |
| 0 | 10 | 27.03% |
| +2 | 7 | 18.92% |
| +3 | 3 | 8.11% |
| -1 | 3 | 8.11% |
| -2 | 1 | 2.70% |
Оставащи мачове по кръгове
| Кр | Дата | Домакин | Гост | 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38 | 24.05.2026 | Ениймба | - | Ел-Канеми Уор. | - | - | - |