Бярг
Втора Дивизия - Група 1
Норвегия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Берген |
Изиграни мачове в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Д2 Група 1 | Сандвикен Берген | 0 - 0 | Бярг | 7.02 | 5.07 | 1.30 |
| 25.10.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 4 - 0 | Йерв Гримстад | 2.33 | 3.23 | 2.68 |
| 18.10.2026 | Д2 Група 1 | Братвог | 1 - 4 | Бярг | 2.13 | 3.75 | 2.63 |
| 11.10.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 5 - 2 | Нутоден | 1.40 | 4.57 | 5.57 |
| 03.10.2026 | Д2 Група 1 | Квик Халден | 2 - 3 | Бярг | 3.34 | 3.75 | 1.83 |
| 27.09.2026 | Д2 Група 1 | Ейк Тьонсберг | 0 - 2 | Бярг | 6.85 | 5.76 | 1.27 |
| 20.09.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 6 - 1 | Трефф | 1.41 | 4.40 | 5.48 |
| 12.09.2026 | Д2 Група 1 | Видар | 1 - 4 | Бярг | 8.67 | 5.60 | 1.23 |
| 06.09.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 4 - 0 | Арендал | 1.75 | 3.76 | 3.69 |
| 30.08.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 1 - 0 | Мьондален | 1.90 | 3.61 | 3.27 |
| 16.08.2026 | Д2 Група 1 | Порс Футбол | 1 - 1 | Бярг | 2.80 | 3.56 | 2.12 |
| 08.08.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 1 - 3 | Сотра | 2.12 | 3.45 | 2.87 |
| 01.08.2026 | Д2 Група 1 | Лисеклостер | 0 - 3 | Бярг | 4.03 | 4.05 | 1.64 |
| 25.07.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 0 - 1 | Порс Футбол | 1.43 | 4.39 | 5.41 |
| 27.06.2026 | Д2 Група 1 | Мьондален | 1 - 0 | Бярг | 2.14 | 3.63 | 2.70 |
| 20.06.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 3 - 1 | Видар | 1.23 | 5.89 | 8.00 |
| 14.06.2026 | Д2 Група 1 | Трефф | 2 - 3 | Бярг | 2.18 | 3.62 | 2.59 |
| 30.05.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 2 - 0 | Ейк Тьонсберг | 1.37 | 4.80 | 5.48 |
| 25.05.2026 | Д2 Група 1 | Сотра | 1 - 2 | Бярг | 1.52 | 4.07 | 4.80 |
| 14.05.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 2 - 6 | Братвог | 2.29 | 3.54 | 2.52 |
| 10.05.2026 | Д2 Група 1 | Йерв Гримстад | 3 - 1 | Бярг | 1.84 | 3.73 | 3.30 |
| 02.05.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 2 - 2 | Лисеклостер | 1.49 | 4.26 | 4.81 |
| 25.04.2026 | Д2 Група 1 | Нутоден | 0 - 1 | Бярг | 2.75 | 3.76 | 2.06 |
| 18.04.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 1 - 2 | Квик Халден | 1.59 | 3.77 | 4.57 |
| 12.04.2026 | Д2 Група 1 | Арендал | 0 - 2 | Бярг | 1.94 | 3.78 | 2.96 |
| 06.04.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 3 - 1 | Сандвикен Берген | 1.67 | 4.05 | 3.76 |
Общо 17 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 26 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Йерв Гримстад | 4 - 0 | 3 - 1 |
| 2 | Бярг | - | - |
| 3 | Мьондален | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Братвог | 2 - 6 | 1 - 4 |
| 5 | Сотра | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 6 | Нутоден | 5 - 2 | 0 - 1 |
| 7 | Трефф | 6 - 1 | 2 - 3 |
| 8 | Квик Халден | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 9 | Арендал | 4 - 0 | 0 - 2 |
| 10 | Порс Футбол | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Сандвикен Берген | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Лисеклостер | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 13 | Ейк Тьонсберг | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 14 | Видар | 3 - 1 | 1 - 4 |
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 17 | 65% |
| Равни | 3 | 12% |
| Загуби | 6 | 23% |
| Голове | 91 | 3.50 |
| Вкарани Голове | 60 | 2.31 |
| Получени Голове | 31 | 1.19 |
| Мачове Вкарал | 23 | 88% |
| Мачове Получил | 17 | 65% |
| Гол/Гол | 15 | 58% |
| Над 1.5 | 21 | 81% |
| Над 2.5 | 17 | 65% |
| Над 3.5 | 14 | 54% |
| Резултати | ||
| 3 - 1 | 3 | 11.54% |
| 1 - 0 | 2 | 7.69% |
| 4 - 0 | 2 | 7.69% |
| 0 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 4 | 2 | 7.69% |
| 2 - 3 | 2 | 7.69% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 5 - 2 | 1 | 3.85% |
| 6 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 0 | 1 | 3.85% |
| 1 - 1 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 2 - 6 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 7 | 26.92% |
| 1 | 4 | 15.38% |
| 2 | 4 | 15.38% |
| 5 | 4 | 15.38% |
| 3 | 3 | 11.54% |
| 7 | 2 | 7.69% |
| 0 | 1 | 3.85% |
| 8 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 6 | 23.08% |
| +2 | 4 | 15.38% |
| 0 | 3 | 11.54% |
| -2 | 3 | 11.54% |
| -3 | 3 | 11.54% |
| +1 | 2 | 7.69% |
| +4 | 2 | 7.69% |
| +3 | 1 | 3.85% |
| +5 | 1 | 3.85% |
| -4 | 1 | 3.85% |