Левангер
Втора Дивизия - Група 2
Норвегия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Левангер |
| Стадион: | Моан Фритидспарк |
| Капацитет: | 6 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Изиграни мачове в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 4 - 1 | Ейдсволд ТФ | 2.52 | 3.60 | 2.30 |
| 25.10.2026 | Д2 Група 2 | Юнкерен | 3 - 4 | Левангер | 5.22 | 4.70 | 1.41 |
| 17.10.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 3 - 1 | Рана | 1.29 | 5.12 | 7.06 |
| 11.10.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 0 - 0 | Хьонефос | 1.74 | 3.95 | 3.52 |
| 04.10.2026 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 4 - 2 | Левангер | 3.45 | 4.10 | 1.73 |
| 27.09.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 0 - 2 | Гроруд | 1.84 | 3.69 | 3.38 |
| 20.09.2026 | Д2 Група 2 | Триг/Ладе | 0 - 1 | Левангер | 6.18 | 5.02 | 1.32 |
| 12.09.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 5 - 2 | Фолу | 1.16 | 6.82 | 10.38 |
| 06.09.2026 | Д2 Група 2 | Уленсакер Киса | 0 - 5 | Левангер | 6.34 | 5.21 | 1.32 |
| 30.08.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 5 - 0 | Льоренског | 1.49 | 4.30 | 4.84 |
| 16.08.2026 | Д2 Група 2 | Шайд | 0 - 5 | Левангер | 3.61 | 3.71 | 1.78 |
| 08.08.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 1 - 2 | Стьордалс Блинк | 1.59 | 4.01 | 4.31 |
| 02.08.2026 | Д2 Група 2 | Киелсос | 4 - 1 | Левангер | 2.14 | 3.50 | 2.82 |
| 25.07.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 3 - 0 | Уленсакер Киса | 1.26 | 5.66 | 7.34 |
| 28.06.2026 | Д2 Група 2 | Фолу | 0 - 2 | Левангер | 4.10 | 3.86 | 1.65 |
| 20.06.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 2 - 1 | Шайд | 1.72 | 3.96 | 3.66 |
| 14.06.2026 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 1 - 3 | Левангер | 1.68 | 3.88 | 3.81 |
| 31.05.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 3 - 0 | Юнкерен | 1.28 | 5.07 | 7.38 |
| 25.05.2026 | Д2 Група 2 | Льоренског | 1 - 0 | Левангер | 2.04 | 3.54 | 2.93 |
| 16.05.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 3 - 0 | Триг/Ладе | 1.48 | 4.28 | 4.85 |
| 10.05.2026 | Д2 Група 2 | Гроруд | 2 - 3 | Левангер | 1.90 | 3.60 | 3.24 |
| 03.05.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 2 - 3 | Тромсдален | 2.59 | 3.74 | 2.14 |
| 26.04.2026 | Д2 Група 2 | Хьонефос | 0 - 1 | Левангер | 1.64 | 4.17 | 3.81 |
| 19.04.2026 | Д2 Група 2 | Рана | 2 - 3 | Левангер | 2.55 | 3.54 | 2.28 |
| 11.04.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 1 - 2 | Киелсос | 2.37 | 3.56 | 2.42 |
| 06.04.2026 | Д2 Група 2 | Стьордалс Блинк | 1 - 2 | Левангер | 2.09 | 3.56 | 2.83 |
Общо 18 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 26 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Ейдсволд ТФ | 4 - 1 | 1 - 3 |
| 2 | Киелсос | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 3 | Левангер | - | - |
| 4 | Гроруд | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 5 | Хьонефос | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Льоренског | 5 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Стьордалс Блинк | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 8 | Тромсдален | 2 - 3 | 4 - 2 |
| 9 | Юнкерен | 3 - 0 | 3 - 4 |
| 10 | Рана | 3 - 1 | 2 - 3 |
| 11 | Шайд | 2 - 1 | 0 - 5 |
| 12 | Фолу | 5 - 2 | 0 - 2 |
| 13 | Уленсакер Киса | 3 - 0 | 0 - 5 |
| 14 | Триг/Ладе | 3 - 0 | 0 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 18 | 69% |
| Равни | 1 | 4% |
| Загуби | 7 | 27% |
| Голове | 96 | 3.69 |
| Вкарани Голове | 64 | 2.46 |
| Получени Голове | 32 | 1.23 |
| Мачове Вкарал | 23 | 88% |
| Мачове Получил | 16 | 62% |
| Гол/Гол | 14 | 54% |
| Над 1.5 | 22 | 85% |
| Над 2.5 | 20 | 77% |
| Над 3.5 | 13 | 50% |
| Резултати | ||
| 3 - 0 | 3 | 11.54% |
| 1 - 2 | 3 | 11.54% |
| 2 - 3 | 3 | 11.54% |
| 4 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 2 | 2 | 7.69% |
| 0 - 5 | 2 | 7.69% |
| 1 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 1 | 1 | 3.85% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 4 - 2 | 1 | 3.85% |
| 5 - 0 | 1 | 3.85% |
| 5 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 0 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 3 - 4 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 5 | 8 | 30.77% |
| 3 | 7 | 26.92% |
| 1 | 3 | 11.54% |
| 2 | 2 | 7.69% |
| 4 | 2 | 7.69% |
| 7 | 2 | 7.69% |
| 6 | 1 | 3.85% |
| 0 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 9 | 34.62% |
| +3 | 6 | 23.08% |
| -2 | 3 | 11.54% |
| +1 | 2 | 7.69% |
| +2 | 2 | 7.69% |
| -5 | 2 | 7.69% |
| +5 | 1 | 3.85% |
| 0 | 1 | 3.85% |