Сандвикен Берген

Сандвикен Берген

Втора Дивизия - Група 1
Норвегия

Инфо
Град: Берген

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
31.10.2026 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 0 - 0 Бярг 7.02 5.07 1.30
17.10.2026 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 1 - 3 Мьондален 4.56 4.22 1.53
04.10.2026 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 1 - 0 Арендал 2.35 3.65 2.44
19.09.2026 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 0 - 1 Видар 1.43 4.59 5.15
16.09.2026 Купа на Норвегия Сандвикен Берген 2 - 2 Осане 2.83 3.66 2.08
05.09.2026 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 2 - 0 Ейк Тьонсберг 1.68 3.83 3.92
16.08.2026 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 2 - 2 Йерв Гримстад 4.55 4.07 1.55
01.08.2026 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 4 - 5 Квик Халден 2.68 3.50 2.22
27.06.2026 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 0 - 4 Нутоден 2.81 3.34 2.18
20.06.2026 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 2 - 3 Лисеклостер 1.79 3.50 3.77
31.05.2026 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 1 - 0 Братвог 4.17 3.70 1.66
10.05.2026 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 4 - 2 Трефф 2.45 3.29 2.46
25.04.2026 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 0 - 1 Порс Футбол 2.19 3.56 2.65
11.04.2026 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 1 - 3 Сотра 4.01 3.58 1.71
25.10.2025 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 2 - 4 Братвог 5.15 4.76 1.41
11.10.2025 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 2 - 1 Йерв Гримстад 3.45 3.74 1.81
26.09.2025 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 2 - 1 Сотра 4.22 3.75 1.64
13.09.2025 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 5 - 2 Порс Футбол 1.89 3.59 3.31
23.08.2025 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 2 - 0 Ейк Тьонсберг 2.35 3.45 2.45
09.08.2025 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 0 - 2 Саннес Улф 6.97 5.07 1.29
06.07.2025 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 1 - 2 Бран Берген 2 1.84 3.94 3.15
22.06.2025 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 1 - 2 Трефф 1.91 3.58 3.15
14.06.2025 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 1 - 1 Вард Хаугесунд 2.49 3.65 2.28
01.06.2025 Д2 Група 1 Сандвикен Берген 1 - 1 Арендал 4.13 3.83 1.64

Като домакин 8 победи, 5 равенства и 11 загуби в последните 24 изиграни срещи.

Хронология

                        

Статистика мачове

Мачове 24  
Победи 8 33%
Равни 5 21%
Загуби 11 46%
Голове 79 3.29
Вкарани Голове 37 1.54
Получени Голове 42 1.75
Мачове Вкарал 19 79%
Мачове Получил 19 79%
Гол/Гол 15 62%
Над 1.5 19 79%
Над 2.5 14 58%
Над 3.5 10 42%
Резултати
1 - 0 2 8.33%
2 - 0 2 8.33%
2 - 1 2 8.33%
1 - 1 2 8.33%
2 - 2 2 8.33%
0 - 1 2 8.33%
1 - 2 2 8.33%
1 - 3 2 8.33%
4 - 2 1 4.17%
5 - 2 1 4.17%
0 - 0 1 4.17%
0 - 2 1 4.17%
0 - 4 1 4.17%
2 - 3 1 4.17%
2 - 4 1 4.17%
4 - 5 1 4.17%
Общо Голове
2 5 20.83%
4 5 20.83%
1 4 16.67%
3 4 16.67%
6 2 8.33%
7 1 4.17%
0 1 4.17%
5 1 4.17%
9 1 4.17%
Голова Разлика
-1 6 25.00%
0 5 20.83%
+1 4 16.67%
-2 4 16.67%
+2 3 12.50%
+3 1 4.17%
-4 1 4.17%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра