Стрьомен

Стрьомен

Първа Дивизия
Норвегия

Инфо
Град: Стрьомен
Стадион: Стрьомен
Капацитет: 3 000 (1 800)
Размери: 105 x 68 м
Снимки: Гугъл карта

Изиграни мачове в първенството до момента

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
01.11.2026 Първа Дивизия Айерсун 3 - 1 Стрьомен 1.74 3.88 3.77
25.10.2026 Първа Дивизия Стрьомен 1 - 0 Стрьомгодсет 6.76 5.42 1.31
18.10.2026 Първа Дивизия Од БК 1 - 2 Стрьомен 1.45 4.72 5.08
14.10.2026 Първа Дивизия Стрьомен 6 - 1 Осане 1.82 3.95 3.38
11.10.2026 Първа Дивизия Стабек 2 - 2 Стрьомен 1.38 4.93 5.75
03.10.2026 Първа Дивизия Стрьомен 3 - 3 Саннес Улф 2.39 3.42 2.57
20.09.2026 Първа Дивизия Хаугесунд 4 - 2 Стрьомен 1.30 5.43 6.91
13.09.2026 Първа Дивизия Согндал 1 - 1 Стрьомен 1.89 3.94 3.21
05.09.2026 Първа Дивизия Стрьомен 2 - 0 Брюне 3.35 3.54 1.93
30.08.2026 Първа Дивизия Мос 1 - 2 Стрьомен 2.02 3.75 2.94
26.08.2026 Първа Дивизия Стрьомен 3 - 1 Рауфос 1.85 3.70 3.46
16.08.2026 Първа Дивизия Хьодд 4 - 3 Стрьомен 2.05 3.55 3.02
09.08.2026 Първа Дивизия Стрьомен 1 - 4 Ранхайм 2.23 3.89 2.56
02.08.2026 Първа Дивизия Конгсвингер 1 - 3 Стрьомен 1.29 5.53 7.39
26.07.2026 Първа Дивизия Стрьомен 0 - 0 Од БК 3.09 3.71 1.97
03.07.2026 Първа Дивизия Рауфос 1 - 0 Стрьомен 2.51 3.59 2.36
27.06.2026 Първа Дивизия Стрьомен 3 - 2 Мос 2.59 3.69 2.26
21.06.2026 Първа Дивизия Стрьомен 1 - 0 Стабек 4.15 4.01 1.65
14.06.2026 Първа Дивизия Саннес Улф 2 - 0 Стрьомен 1.85 3.62 3.59
07.06.2026 Първа Дивизия Ранхайм 2 - 2 Стрьомен 1.38 4.85 5.98
31.05.2026 Първа Дивизия Стрьомен 2 - 3 Согндал 2.48 3.71 2.36
25.05.2026 Първа Дивизия Лин Осло 1 - 0 Стрьомен 1.73 3.95 3.79
20.05.2026 Първа Дивизия Стрьомен 0 - 7 Хаугесунд 3.08 3.65 2.01
16.05.2026 Първа Дивизия Брюне 4 - 2 Стрьомен 1.67 3.89 4.18
10.05.2026 Първа Дивизия Стрьомен 1 - 2 Хьодд 2.02 3.34 3.28
01.05.2026 Първа Дивизия Стрьомгодсет 3 - 0 Стрьомен 1.42 4.54 5.70
25.04.2026 Първа Дивизия Стрьомен 2 - 2 Конгсвингер 4.21 3.80 1.68
19.04.2026 Първа Дивизия Осане 4 - 5 Стрьомен 2.53 3.39 2.48
11.04.2026 Първа Дивизия Стрьомен 0 - 3 Айерсун 2.99 3.60 2.06

Общо 10 победи, 6 равенства и 13 загуби в последните 29 изиграни срещи.

Хронология

                             

Мачове Домакин/Гост

№ Отбор Домакин Гост
1 Хаугесунд 0 - 7 4 - 2
2 Стрьомгодсет 1 - 0 3 - 0
3 Конгсвингер 2 - 2 1 - 3
4 Стабек 1 - 0 2 - 2
5 Од БК 0 - 0 1 - 2
6 Брюне 2 - 0 4 - 2
7 Ранхайм 1 - 4 2 - 2
8 Айерсун 0 - 3 3 - 1
9 Хьодд 1 - 2 4 - 3
10 Стрьомен - -
11 Лин Осло   1 - 0
12 Согндал 2 - 3 1 - 1
13 Саннес Улф 3 - 3 2 - 0
14 Мос 3 - 2 1 - 2
15 Осане 6 - 1 4 - 5
16 Рауфос 3 - 1 1 - 0

Статистика мачове

Мачове 29  
Победи 10 34%
Равни 6 21%
Загуби 13 45%
Голове 112 3.86
Вкарани Голове 50 1.72
Получени Голове 62 2.14
Мачове Вкарал 22 76%
Мачове Получил 25 86%
Гол/Гол 19 66%
Над 1.5 24 83%
Над 2.5 21 72%
Над 3.5 16 55%
Резултати
1 - 0 4 13.79%
2 - 2 3 10.34%
1 - 2 3 10.34%
2 - 0 2 6.90%
3 - 1 2 6.90%
4 - 2 2 6.90%
3 - 0 1 3.45%
3 - 2 1 3.45%
4 - 3 1 3.45%
6 - 1 1 3.45%
0 - 0 1 3.45%
1 - 1 1 3.45%
3 - 3 1 3.45%
0 - 3 1 3.45%
0 - 7 1 3.45%
1 - 3 1 3.45%
1 - 4 1 3.45%
2 - 3 1 3.45%
4 - 5 1 3.45%
Общо Голове
4 6 20.69%
3 5 17.24%
1 4 13.79%
2 3 10.34%
5 3 10.34%
6 3 10.34%
7 3 10.34%
0 1 3.45%
9 1 3.45%
Голова Разлика
+1 6 20.69%
0 6 20.69%
+2 6 20.69%
-1 5 17.24%
-3 2 6.90%
+3 1 3.45%
+5 1 3.45%
-2 1 3.45%
-7 1 3.45%

Оставащи мачове по кръгове

Кр Дата Домакин Гост 1 X 2
30 08.11.2026 Стрьомен - Лин Осло 2.32 3.73 2.51
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра