Кахамарка
Лига 1
Перу
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Кахамарка |
Последни домакинства
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 1 - 3 | Унив. де Кахамарка | 1.93 | 3.52 | 3.40 |
| 18.10.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 0 - 1 | Деп. Мокегуа | 1.68 | 3.70 | 4.39 |
| 19.09.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 1 - 2 | Куско | 2.84 | 3.55 | 2.17 |
| 04.09.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 2 - 5 | Сиенсиано | 2.90 | 3.45 | 2.18 |
| 21.08.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 1 - 3 | Атлетико Грау | 2.01 | 3.21 | 3.51 |
| 16.08.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 2 - 3 | Унив. де Депортес | 4.14 | 3.35 | 1.81 |
| 01.08.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 0 - 2 | Спорт Уанкайо | 3.08 | 3.28 | 2.16 |
| 17.07.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 2 - 2 | Хуан Пабло II | 2.03 | 3.46 | 3.20 |
| 20.06.2026 | Перу | Кахамарка | 1 - 1 | Депортиво Ляк. | 2.09 | 3.23 | 3.16 |
| 31.05.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 1 - 1 | Алианса Лима | 4.63 | 3.35 | 1.73 |
| 15.05.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 3 - 1 | Спортинг Кристал | 2.70 | 3.29 | 2.39 |
| 02.05.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 3 - 2 | Спорт Бойс | 2.15 | 3.21 | 3.16 |
| 18.04.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 2 - 2 | АДТ Тарма | 2.59 | 3.19 | 2.57 |
| 06.04.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 0 - 1 | Лос Чанкас | 2.41 | 3.25 | 2.70 |
| 13.03.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 3 - 4 | Комерсиантес Унидос | 1.73 | 3.47 | 4.44 |
| 21.02.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 3 - 1 | Мелгар Арекипа | 3.81 | 3.30 | 1.88 |
| 09.02.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 1 - 1 | Деп. Гарсиласо | 1.91 | 3.19 | 3.89 |
Като домакин 3 победи, 5 равенства и 9 загуби в последните 17 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 17 | |
| Победи | 3 | 18% |
| Равни | 5 | 29% |
| Загуби | 9 | 53% |
| Голове | 61 | 3.59 |
| Вкарани Голове | 26 | 1.53 |
| Получени Голове | 35 | 2.06 |
| Мачове Вкарал | 14 | 82% |
| Мачове Получил | 17 | 100% |
| Гол/Гол | 14 | 82% |
| Над 1.5 | 15 | 88% |
| Над 2.5 | 11 | 65% |
| Над 3.5 | 10 | 59% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 3 | 17.65% |
| 3 - 1 | 2 | 11.76% |
| 2 - 2 | 2 | 11.76% |
| 0 - 1 | 2 | 11.76% |
| 1 - 3 | 2 | 11.76% |
| 3 - 2 | 1 | 5.88% |
| 0 - 2 | 1 | 5.88% |
| 1 - 2 | 1 | 5.88% |
| 2 - 3 | 1 | 5.88% |
| 2 - 5 | 1 | 5.88% |
| 3 - 4 | 1 | 5.88% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 6 | 35.29% |
| 2 | 4 | 23.53% |
| 1 | 2 | 11.76% |
| 5 | 2 | 11.76% |
| 7 | 2 | 11.76% |
| 3 | 1 | 5.88% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 5 | 29.41% |
| 0 | 5 | 29.41% |
| -2 | 3 | 17.65% |
| +2 | 2 | 11.76% |
| +1 | 1 | 5.88% |
| -3 | 1 | 5.88% |