Уния Скерневице
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Скерневице |
Последни мачове
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Първа Лига | Лехия Гданск | 3 - 2 | Уния Скерневице | 1.73 | 3.94 | 3.67 |
| 24.10.2026 | Първа Лига | Уния Скерневице | 1 - 2 | Полония Битом | 2.42 | 3.54 | 2.44 |
| 16.10.2026 | Първа Лига | Варта Познан | 1 - 0 | Уния Скерневице | 2.07 | 3.50 | 2.96 |
| 10.10.2026 | Първа Лига | Уния Скерневице | 2 - 2 | Термалика Неч. | 2.42 | 3.50 | 2.46 |
| 20.09.2026 | Първа Лига | Подбескидзе | 1 - 1 | Уния Скерневице | 2.02 | 3.49 | 3.09 |
| 13.09.2026 | Първа Лига | Уния Скерневице | 3 - 2 | Погон Гроджиск | 2.09 | 3.52 | 2.91 |
| 07.09.2026 | Първа Лига | Рух Хожов | 3 - 1 | Уния Скерневице | 1.69 | 3.65 | 4.18 |
| 28.08.2026 | Първа Лига | Уния Скерневице | 0 - 1 | Стал Жешов | 1.87 | 3.67 | 3.36 |
| 23.08.2026 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 1 | Уния Скерневице | 2.13 | 3.36 | 2.97 |
| 16.08.2026 | Първа Лига | Уния Скерневице | 0 - 3 | Миедж Легница | 2.50 | 3.59 | 2.34 |
| 10.08.2026 | Първа Лига | Уния Скерневице | 2 - 0 | Арка Гдиня | 3.07 | 3.37 | 2.07 |
| 01.08.2026 | Първа Лига | Полония Варшава | 3 - 1 | Уния Скерневице | 1.73 | 3.56 | 4.08 |
| 26.07.2026 | Първа Лига | Уния Скерневице | 1 - 2 | Стал Мелец | 2.13 | 3.48 | 2.85 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 8 загуби в последните 13 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 13 | |
| Победи | 3 | 23% |
| Равни | 2 | 15% |
| Загуби | 8 | 62% |
| Голове | 38 | 2.92 |
| Вкарани Голове | 15 | 1.15 |
| Получени Голове | 23 | 1.77 |
| Мачове Вкарал | 10 | 77% |
| Мачове Получил | 11 | 85% |
| Гол/Гол | 8 | 62% |
| Над 1.5 | 10 | 77% |
| Над 2.5 | 8 | 62% |
| Над 3.5 | 5 | 38% |
| Резултати | ||
| 3 - 1 | 2 | 15.38% |
| 3 - 2 | 2 | 15.38% |
| 0 - 1 | 2 | 15.38% |
| 1 - 2 | 2 | 15.38% |
| 1 - 0 | 1 | 7.69% |
| 2 - 0 | 1 | 7.69% |
| 1 - 1 | 1 | 7.69% |
| 2 - 2 | 1 | 7.69% |
| 0 - 3 | 1 | 7.69% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 3 | 23.08% |
| 3 | 3 | 23.08% |
| 4 | 3 | 23.08% |
| 2 | 2 | 15.38% |
| 5 | 2 | 15.38% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 4 | 30.77% |
| +1 | 3 | 23.08% |
| +2 | 3 | 23.08% |
| 0 | 2 | 15.38% |
| -3 | 1 | 7.69% |