Варта Познан

Варта Познан

Първа Лига
Полша

Инфо
Град: Познан

Последни гостувания

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
31.10.2026 Първа Лига Подбескидзе 1 - 1 Варта Познан 2.22 3.41 2.74
11.10.2026 Първа Лига Стал Мелец 2 - 1 Варта Познан 2.68 3.49 2.24
04.09.2026 Първа Лига Погон Гроджиск 1 - 0 Варта Познан 2.54 3.44 2.37
30.08.2026 Първа Лига Миедж Легница 2 - 1 Варта Познан 1.94 3.46 3.33
21.08.2026 Първа Лига Хробри Глогов 0 - 1 Варта Познан 2.15 3.37 2.93
15.08.2026 Първа Лига Одра Ополе 3 - 1 Варта Познан 2.30 3.29 2.75
09.08.2026 Първа Лига Термалика Неч. 1 - 2 Варта Познан 1.73 3.57 4.02
31.07.2026 Първа Лига Лехия Гданск 0 - 3 Варта Познан 2.48 3.46 2.42
24.07.2026 Първа Лига Полония Битом 4 - 3 Варта Познан 1.81 3.60 3.66
03.07.2026 Приятелски срещи Мотор Люблин 4 - 1 Варта Познан 1.53 4.02 4.73
01.02.2026 Приятелски срещи Хробри Глогов 3 - 3 Варта Познан - - -
25.05.2025 Първа Лига Погон Шедълце 2 - 1 Варта Познан 1.25 5.01 9.63
11.05.2025 Първа Лига Хробри Глогов 2 - 1 Варта Познан 1.89 3.20 3.86
21.04.2025 Първа Лига Миедж Легница 3 - 2 Варта Познан 1.48 3.81 5.98
08.04.2025 Първа Лига Арка Гдиня 3 - 0 Варта Познан 1.41 4.01 7.04
28.03.2025 Първа Лига Знич Прушков 0 - 0 Варта Познан 2.07 3.14 3.32
07.03.2025 Първа Лига ЛКС Лодз 3 - 1 Варта Познан 1.80 3.25 4.13
24.02.2025 Първа Лига Стал Стальова Воля 0 - 0 Варта Познан 2.39 3.11 2.74
02.02.2025 Приятелски срещи Заглембие Любин 0 - 0 Варта Познан - - -
25.01.2025 Приятелски срещи Арка Гдиня 1 - 0 Варта Познан 1.61 4.05 4.49
18.01.2025 Приятелски срещи Миедж Легница 0 - 0 Варта Познан 1.63 3.73 4.57
08.12.2024 Първа Лига Висла Плоцк 4 - 0 Варта Познан 1.61 3.65 4.92
09.11.2024 Първа Лига Одра Ополе 0 - 0 Варта Познан 2.30 2.99 3.03
25.10.2024 Първа Лига Рух Хожов 2 - 1 Варта Познан 1.67 3.66 4.48
19.10.2024 Първа Лига Котвица Кол. 0 - 1 Варта Познан 2.32 3.18 2.84
28.09.2024 Първа Лига Гурник Ленчна 1 - 1 Варта Познан 2.00 3.27 3.45

Като гост 4 победи, 8 равенства и 14 загуби в последните 26 изиграни срещи.

Хронология

                          

Статистика мачове

Мачове 26  
Победи 4 15%
Равни 8 31%
Загуби 14 54%
Голове 67 2.58
Вкарани Голове 25 0.96
Получени Голове 42 1.62
Мачове Вкарал 17 65%
Мачове Получил 18 69%
Гол/Гол 14 54%
Над 1.5 17 65%
Над 2.5 15 58%
Над 3.5 7 27%
Резултати
2 - 1 5 19.23%
0 - 0 5 19.23%
1 - 0 2 7.69%
3 - 1 2 7.69%
1 - 1 2 7.69%
0 - 1 2 7.69%
3 - 0 1 3.85%
3 - 2 1 3.85%
4 - 0 1 3.85%
4 - 1 1 3.85%
4 - 3 1 3.85%
3 - 3 1 3.85%
0 - 3 1 3.85%
1 - 2 1 3.85%
Общо Голове
3 8 30.77%
0 5 19.23%
1 4 15.38%
4 3 11.54%
2 2 7.69%
5 2 7.69%
6 1 3.85%
7 1 3.85%
Голова Разлика
+1 9 34.62%
0 8 30.77%
-1 3 11.54%
+2 2 7.69%
+3 2 7.69%
+4 1 3.85%
-3 1 3.85%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра