Мачва Шабац

Мачва Шабац

Суперлига
Сърбия

Инфо
Град: Шабац

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
31.10.2026 Суперлига Мачва Шабац 2 - 4 Цървена Звезда Белград 10.74 6.07 1.17
27.10.2026 Купа на Сърбия Мачва Шабац 2 - 0 Напредак Крушевац 1.48 3.62 6.17
17.10.2026 Суперлига Мачва Шабац 1 - 1 ОФК Белград 3.50 3.18 1.92
20.09.2026 Суперлига Мачва Шабац 1 - 2 Младост Лучани 2.53 2.96 2.59
05.09.2026 Суперлига Мачва Шабац 0 - 0 Раднички 1923 3.52 3.13 1.94
22.08.2026 Суперлига Мачва Шабац 1 - 0 Раднички Ниш 3.23 3.06 2.06
09.08.2026 Суперлига Мачва Шабац 1 - 0 ИМТ Н. Белград 3.76 3.17 1.85
26.07.2026 Суперлига Мачва Шабац 1 - 3 Партизан Белград 7.92 4.59 1.29
01.07.2026 Приятелски срещи Мачва Шабац 2 - 1 Нови Пазар 3.14 3.16 2.10
20.06.2026 Приятелски срещи Мачва Шабац 1 - 1 Земун - - -
03.12.2025 Купа на Сърбия Мачва Шабац 1 - 1 ИМТ Н. Белград 2.79 3.17 2.28
28.10.2025 Купа на Сърбия Мачва Шабац 2 - 0 Партизан Белград 10.72 5.16 1.23
16.07.2025 Приятелски срещи Мачва Шабац 1 - 1 Петровац 2.45 3.28 2.51
28.05.2025 Плейофи Мачва Шабац 0 - 0 Раднички Ниш 3.82 3.31 1.83
30.10.2024 Купа на Сърбия Мачва Шабац 0 - 1 ИМТ Н. Белград 2.70 3.13 2.33
01.11.2023 Купа на Сърбия Мачва Шабац 0 - 1 Младост ГАТ НС 1.81 3.18 4.16
29.09.2022 Купа на Сърбия Мачва Шабац 0 - 2 Цървена Звезда Белград 26.19 12.06 1.04
12.07.2022 Приятелски срещи Мачва Шабац 2 - 0 Йединство Биело Поле 3.65 3.50 1.84
18.05.2021 Суперлига Мачва Шабац 1 - 0 Златибор Чайет. 2.68 3.48 2.28
09.05.2021 Суперлига Мачва Шабац 2 - 5 Войводина 8.17 4.42 1.32
29.04.2021 Суперлига Мачва Шабац 0 - 5 Радник Сурдулица 3.71 3.41 1.85
16.04.2021 Суперлига Мачва Шабац 1 - 2 Партизан Белград 22.94 9.31 1.06
06.04.2021 Суперлига Мачва Шабац 0 - 2 Младост Лучани 7.67 4.04 1.37
21.03.2021 Суперлига Мачва Шабац 1 - 2 Чукарички 6.30 3.84 1.44
07.03.2021 Суперлига Мачва Шабац 3 - 1 Пролетер 3.30 3.07 2.09
22.02.2021 Суперлига Мачва Шабац 0 - 2 Раднички Ниш 2.81 3.25 2.22
13.02.2021 Суперлига Мачва Шабац 2 - 1 Металац 3.04 3.25 2.14

Като домакин 9 победи, 6 равенства и 12 загуби в последните 27 изиграни срещи.

Хронология

                           

Статистика мачове

Мачове 27  
Победи 9 33%
Равни 6 22%
Загуби 12 44%
Голове 66 2.44
Вкарани Голове 28 1.04
Получени Голове 38 1.41
Мачове Вкарал 19 70%
Мачове Получил 19 70%
Гол/Гол 13 48%
Над 1.5 20 74%
Над 2.5 10 37%
Над 3.5 5 19%
Резултати
1 - 1 4 14.81%
1 - 0 3 11.11%
2 - 0 3 11.11%
0 - 2 3 11.11%
1 - 2 3 11.11%
2 - 1 2 7.41%
0 - 0 2 7.41%
0 - 1 2 7.41%
3 - 1 1 3.70%
0 - 5 1 3.70%
1 - 3 1 3.70%
2 - 4 1 3.70%
2 - 5 1 3.70%
Общо Голове
2 10 37.04%
1 5 18.52%
3 5 18.52%
0 2 7.41%
4 2 7.41%
5 1 3.70%
6 1 3.70%
7 1 3.70%
Голова Разлика
0 6 22.22%
+1 5 18.52%
-1 5 18.52%
-2 5 18.52%
+2 4 14.81%
-3 1 3.70%
-5 1 3.70%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра