Бангор ФК

Бангор ФК

Премиършип
Северна Ирландия

Инфо
Град: Бангор

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
15.08.2026 Премиършип Бангор ФК 0 - 3 Клифтънвил 3.59 3.47 1.80
16.07.2026 Приятелски срещи Бангор ФК 2 - 0 Ардс ФК 1.92 3.70 3.13
25.04.2026 Група за Изпадане Бангор ФК 2 - 4 Портадаун 2.45 3.20 2.45
18.04.2026 Група за Изпадане Бангор ФК 0 - 3 Карик Рейнджърс 3.61 3.52 1.77
11.04.2026 Група за Изпадане Бангор ФК 0 - 0 Гленавон 2.68 3.14 2.27
10.03.2026 Премиършип Бангор ФК 0 - 4 Гленторан 7.27 4.33 1.31
21.02.2026 Премиършип Бангор ФК 1 - 3 Гленавон 1.94 3.42 3.34
31.01.2026 Премиършип Бангор ФК 0 - 2 Коулрейн 5.49 4.02 1.47
17.01.2026 Премиършип Бангор ФК 1 - 0 Портадаун 2.39 3.20 2.63
30.12.2025 Премиършип Бангор ФК 2 - 0 Балимина Юнайтед 2.30 3.19 2.78
20.12.2025 Премиършип Бангор ФК 1 - 1 Клифтънвил 3.45 3.34 1.92
28.11.2025 Премиършип Бангор ФК 1 - 1 Гленторан 4.84 3.84 1.56
22.11.2025 Премиършип Бангор ФК 0 - 1 Линфийлд 5.77 4.11 1.46
08.11.2025 Премиършип Бангор ФК 2 - 3 Балимина Юнайтед 2.25 3.33 2.78
31.10.2025 Премиършип Бангор ФК 0 - 1 Карик Рейнджърс 2.40 3.45 2.50
18.10.2025 Премиършип Бангор ФК 2 - 1 Крусейдърс 2.45 3.36 2.48
07.10.2025 Купа на Лигата Бангор ФК 4 - 1 Лисбърн Дистилъри 1.07 8.88 20.77
04.10.2025 Премиършип Бангор ФК 2 - 1 Коулрейн 8.09 4.92 1.28
26.09.2025 Премиършип Бангор ФК 0 - 3 Линфийлд 7.57 4.60 1.33
06.09.2025 Премиършип Бангор ФК 0 - 2 Ларн 4.64 3.68 1.62
30.08.2025 Премиършип Бангор ФК 2 - 1 Дънганън Суифтс 2.60 3.46 2.33
19.08.2025 Премиършип Бангор ФК 1 - 3 Крусейдърс 3.34 3.57 1.90
10.08.2025 Премиършип Бангор ФК 3 - 1 Клифтънвил 5.97 4.14 1.43
01.08.2025 Приятелски срещи Бангор ФК 0 - 3 Ардс ФК 1.68 3.89 3.91
29.03.2025 Купа Сев. Ирл. Бангор ФК 0 - 2 Дънганън Суифтс 3.24 3.21 2.04
28.02.2025 Купа Сев. Ирл. Бангор ФК 3 - 1 Гленторан 5.30 4.52 1.41
05.11.2024 Купа на Лигата Бангор ФК 0 - 1 Клифтънвил 6.29 4.49 1.38

Като домакин 9 победи, 3 равенства и 15 загуби в последните 27 изиграни срещи.

Хронология

                           

Статистика мачове

Мачове 27  
Победи 9 33%
Равни 3 11%
Загуби 15 56%
Голове 75 2.78
Вкарани Голове 29 1.07
Получени Голове 46 1.70
Мачове Вкарал 15 56%
Мачове Получил 23 85%
Гол/Гол 12 44%
Над 1.5 22 81%
Над 2.5 15 56%
Над 3.5 8 30%
Резултати
0 - 3 4 14.81%
2 - 1 3 11.11%
0 - 1 3 11.11%
0 - 2 3 11.11%
2 - 0 2 7.41%
3 - 1 2 7.41%
1 - 1 2 7.41%
1 - 3 2 7.41%
1 - 0 1 3.70%
4 - 1 1 3.70%
0 - 0 1 3.70%
0 - 4 1 3.70%
2 - 3 1 3.70%
2 - 4 1 3.70%
Общо Голове
2 7 25.93%
3 7 25.93%
4 5 18.52%
1 4 14.81%
5 2 7.41%
0 1 3.70%
6 1 3.70%
Голова Разлика
-2 6 22.22%
+1 4 14.81%
+2 4 14.81%
-1 4 14.81%
-3 4 14.81%
0 3 11.11%
+3 1 3.70%
-4 1 3.70%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра