Дънганън Суифтс
Премиършип
Северна Ирландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Дънганън |
| Стадион: | Стангмо Парк |
| Капацитет: | 5 000 (600) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Домакинства в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2026 | Група за Титлата | Дънганън Суифтс | 1 - 3 | Линфийлд | 4.19 | 3.51 | 1.65 |
| 28.03.2026 | Група за Титлата | Дънганън Суифтс | 1 - 2 | Коулрейн | 4.47 | 3.65 | 1.58 |
| 21.03.2026 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 0 - 1 | Бангор ФК | 1.52 | 3.69 | 4.91 |
| 28.02.2026 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 3 - 1 | Коулрейн | 4.68 | 3.64 | 1.56 |
| 17.02.2026 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 1 - 4 | Линфийлд | 4.25 | 3.44 | 1.71 |
| 13.02.2026 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 3 - 2 | Клифтънвил | 2.55 | 3.07 | 2.55 |
| 31.01.2026 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 0 - 2 | Гленторан | 3.63 | 3.29 | 1.89 |
| 17.01.2026 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 2 - 0 | Балимина Юнайтед | 1.83 | 3.30 | 3.82 |
| 26.12.2025 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 1 - 0 | Бангор ФК | 1.61 | 3.72 | 4.54 |
| 20.12.2025 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 4 - 2 | Портадаун | 1.71 | 3.55 | 4.12 |
| 29.11.2025 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 1 - 2 | Ларн | 3.86 | 3.27 | 1.84 |
| 01.11.2025 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 2 - 0 | Крусейдърс | 1.99 | 3.32 | 3.28 |
| 25.10.2025 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 1 - 0 | Гленавон | 1.67 | 3.60 | 4.38 |
| 11.10.2025 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 3 - 1 | Гленторан | 4.20 | 3.51 | 1.71 |
| 04.10.2025 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 2 - 0 | Ларн | 3.79 | 3.34 | 1.83 |
| 20.09.2025 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 2 - 1 | Клифтънвил | 3.04 | 3.48 | 2.03 |
| 13.09.2025 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 0 - 3 | Крусейдърс | 2.19 | 3.34 | 2.85 |
| 23.08.2025 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 0 - 2 | Карик Рейнджърс | 2.10 | 3.44 | 2.94 |
| 16.08.2025 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 1 - 4 | Портадаун | 2.08 | 3.25 | 3.15 |
Като домакин 10 победи и 9 загуби в последните 19 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Домакин |
|---|---|---|
| 1 | Ларн | 1 - 2 |
| 2 | Коулрейн | 3 - 1 |
| 3 | Гленторан | 0 - 2 |
| 4 | Линфийлд | 1 - 4 |
| 5 | Клифтънвил | 3 - 2 |
| 6 | Дънганън Суифтс | - |
Мачове Домакин
| № | Отбор | Домакин |
|---|---|---|
| 1 | Ларн | 1 - 2 |
| 2 | Гленторан | 0 - 2 |
| 3 | Коулрейн | 3 - 1 |
| 4 | Линфийлд | 1 - 4 |
| 5 | Клифтънвил | 3 - 2 |
| 6 | Дънганън Суифтс | - |
| 7 | Карик Рейнджърс | 0 - 2 |
| 8 | Бангор ФК | 0 - 1 |
| 9 | Портадаун | 4 - 2 |
| 10 | Балимина Юнайтед | 2 - 0 |
| 11 | Крусейдърс | 2 - 0 |
| 12 | Гленавон | 1 - 0 |
Статистика мачове
| Мачове | 19 | |
| Победи | 10 | 53% |
| Равни | 0 | 0% |
| Загуби | 9 | 47% |
| Голове | 58 | 3.05 |
| Вкарани Голове | 28 | 1.47 |
| Получени Голове | 30 | 1.58 |
| Мачове Вкарал | 15 | 79% |
| Мачове Получил | 14 | 74% |
| Гол/Гол | 10 | 53% |
| Над 1.5 | 16 | 84% |
| Над 2.5 | 11 | 58% |
| Над 3.5 | 7 | 37% |
| Резултати | ||
| 2 - 0 | 3 | 15.79% |
| 1 - 0 | 2 | 10.53% |
| 3 - 1 | 2 | 10.53% |
| 0 - 2 | 2 | 10.53% |
| 1 - 2 | 2 | 10.53% |
| 1 - 4 | 2 | 10.53% |
| 2 - 1 | 1 | 5.26% |
| 3 - 2 | 1 | 5.26% |
| 4 - 2 | 1 | 5.26% |
| 0 - 1 | 1 | 5.26% |
| 0 - 3 | 1 | 5.26% |
| 1 - 3 | 1 | 5.26% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 5 | 26.32% |
| 3 | 4 | 21.05% |
| 1 | 3 | 15.79% |
| 4 | 3 | 15.79% |
| 5 | 3 | 15.79% |
| 6 | 1 | 5.26% |
| Голова Разлика | ||
| +2 | 6 | 31.58% |
| +1 | 4 | 21.05% |
| -1 | 3 | 15.79% |
| -2 | 3 | 15.79% |
| -3 | 3 | 15.79% |