Гленавон

Гленавон

Премиършип
Северна Ирландия

Инфо
Град: Лърган
Стадион: Морнивю Парк
Капацитет: 5 000
Снимки: Гугъл карта

Домакинства в първенството до момента

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
25.04.2026 Група за Изпадане Гленавон 2 - 3 Карик Рейнджърс 2.64 3.24 2.26
18.04.2026 Група за Изпадане Гленавон 0 - 1 Крусейдърс 1.79 3.33 3.72
04.04.2026 Група за Изпадане Гленавон 1 - 1 Портадаун 2.22 3.16 2.76
20.03.2026 Премиършип Гленавон 0 - 3 Ларн 5.17 3.78 1.49
28.02.2026 Премиършип Гленавон 3 - 0 Портадаун 2.44 3.09 2.53
14.02.2026 Премиършип Гленавон 0 - 3 Линфийлд 5.63 3.97 1.47
31.01.2026 Премиършип Гленавон 2 - 1 Клифтънвил 3.43 3.28 1.92
17.01.2026 Премиършип Гленавон 1 - 2 Гленторан 5.59 3.69 1.52
30.12.2025 Премиършип Гленавон 0 - 1 Дънганън Суифтс 3.66 3.25 1.89
20.12.2025 Премиършип Гленавон 2 - 1 Линфийлд 7.46 4.48 1.33
06.12.2025 Премиършип Гленавон 1 - 2 Бангор ФК 2.68 3.30 2.31
29.11.2025 Премиършип Гленавон 3 - 1 Балимина Юнайтед 3.10 3.30 2.07
08.11.2025 Премиършип Гленавон 3 - 1 Гленторан 7.63 4.47 1.33
18.10.2025 Премиършип Гленавон 1 - 0 Карик Рейнджърс 3.20 3.36 2.01
11.10.2025 Премиършип Гленавон 0 - 3 Бангор ФК 2.81 3.36 2.20
27.09.2025 Премиършип Гленавон 0 - 2 Крусейдърс 2.59 3.33 2.39
06.09.2025 Премиършип Гленавон 0 - 2 Дънганън Суифтс 2.11 3.35 3.00
23.08.2025 Премиършип Гленавон 1 - 2 Коулрейн 3.97 3.45 1.77
09.08.2025 Премиършип Гленавон 0 - 2 Балимина Юнайтед 1.91 3.43 3.44

Като домакин 6 победи, 1 равенство и 12 загуби в последните 19 изиграни срещи.

Хронология

                   

Мачове Домакин

Отбор Домакин
1 Карик Рейнджърс 1 - 0
2 Портадаун 3 - 0
3 Балимина Юнайтед 3 - 1
4 Бангор ФК 1 - 2
5 Крусейдърс 0 - 2
6 Гленавон -

Мачове Домакин

Отбор Домакин
1 Ларн 0 - 3
2 Гленторан 1 - 2
3 Коулрейн 1 - 2
4 Линфийлд 0 - 3
5 Клифтънвил 2 - 1
6 Дънганън Суифтс 0 - 1
7 Карик Рейнджърс 1 - 0
8 Бангор ФК 1 - 2
9 Портадаун 3 - 0
10 Балимина Юнайтед 3 - 1
11 Крусейдърс 0 - 2
12 Гленавон -

Статистика мачове

Мачове 19  
Победи 6 32%
Равни 1 5%
Загуби 12 63%
Голове 51 2.68
Вкарани Голове 20 1.05
Получени Голове 31 1.63
Мачове Вкарал 11 58%
Мачове Получил 17 89%
Гол/Гол 9 47%
Над 1.5 16 84%
Над 2.5 12 63%
Над 3.5 3 16%
Резултати
0 - 2 3 15.79%
0 - 3 3 15.79%
1 - 2 3 15.79%
2 - 1 2 10.53%
3 - 1 2 10.53%
0 - 1 2 10.53%
1 - 0 1 5.26%
3 - 0 1 5.26%
1 - 1 1 5.26%
2 - 3 1 5.26%
Общо Голове
3 9 47.37%
2 4 21.05%
1 3 15.79%
4 2 10.53%
5 1 5.26%
Голова Разлика
-1 6 31.58%
+1 3 15.79%
-2 3 15.79%
-3 3 15.79%
+2 2 10.53%
+3 1 5.26%
0 1 5.26%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра