Арброут
Чемпиъншип
Шотландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Арброут |
| Стадион: | Гейфийлд Парк |
| Капацитет: | 5 900 (876) |
| Размери: | 105 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Домакинства в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Чемпиъншип | Арброут | 0 - 0 | Партик Тисъл | 3.35 | 3.24 | 2.04 |
| 18.04.2026 | Чемпиъншип | Арброут | 2 - 1 | Рейт Роувърс | 2.75 | 2.91 | 2.56 |
| 04.04.2026 | Чемпиъншип | Арброут | 2 - 4 | Сейнт Джонстън | 4.39 | 3.40 | 1.73 |
| 21.03.2026 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 0 | Куинс парк ФК | 1.81 | 3.23 | 4.19 |
| 07.03.2026 | Чемпиъншип | Арброут | 0 - 0 | Рос Каунти | 2.09 | 3.13 | 3.33 |
| 03.03.2026 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 1 | Еър Юнайтед | 2.32 | 3.18 | 2.83 |
| 21.02.2026 | Чемпиъншип | Арброут | 4 - 2 | Дънфърмлин | 2.25 | 3.13 | 2.98 |
| 23.01.2026 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 1 | Грийнок Мортън | 1.83 | 3.37 | 3.89 |
| 27.12.2025 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 1 | Еърдриониънс | 1.78 | 3.37 | 4.18 |
| 13.12.2025 | Чемпиъншип | Арброут | 2 - 1 | Партик Тисъл | 3.24 | 3.21 | 2.08 |
| 22.11.2025 | Чемпиъншип | Арброут | 0 - 0 | Рейт Роувърс | 2.72 | 3.10 | 2.44 |
| 01.11.2025 | Чемпиъншип | Арброут | 3 - 0 | Рос Каунти | 3.20 | 3.36 | 2.06 |
| 18.10.2025 | Чемпиъншип | Арброут | 3 - 1 | Сейнт Джонстън | 5.07 | 3.91 | 1.54 |
| 11.10.2025 | Чемпиъншип | Арброут | 4 - 1 | Куинс парк ФК | 2.12 | 3.21 | 3.20 |
| 20.09.2025 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 1 | Грийнок Мортън | 2.29 | 3.27 | 2.82 |
| 13.09.2025 | Чемпиъншип | Арброут | 0 - 5 | Дънфърмлин | 3.16 | 3.16 | 2.15 |
| 30.08.2025 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 0 | Еърдриониънс | 2.18 | 3.38 | 2.94 |
| 01.08.2025 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 1 | Еър Юнайтед | 3.71 | 3.57 | 1.83 |
Като домакин 8 победи, 8 равенства и 2 загуби в последните 18 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Домакин |
|---|---|---|
| 1 | Сейнт Джонстън | 2 - 4 |
| 2 | Партик Тисъл | 0 - 0 |
| 3 | Арброут | - |
| 4 | Дънфърмлин | 4 - 2 |
| 5 | Рейт Роувърс | 2 - 1 |
| 6 | Куинс парк ФК | 1 - 0 |
| 7 | Еър Юнайтед | 1 - 1 |
| 8 | Грийнок Мортън | 1 - 1 |
| 9 | Еърдриониънс | 1 - 1 |
| 10 | Рос Каунти | 0 - 0 |
Статистика мачове
| Мачове | 18 | |
| Победи | 8 | 44% |
| Равни | 8 | 44% |
| Загуби | 2 | 11% |
| Голове | 47 | 2.61 |
| Вкарани Голове | 27 | 1.50 |
| Получени Голове | 20 | 1.11 |
| Мачове Вкарал | 14 | 78% |
| Мачове Получил | 12 | 67% |
| Гол/Гол | 11 | 61% |
| Над 1.5 | 13 | 72% |
| Над 2.5 | 8 | 44% |
| Над 3.5 | 5 | 28% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 27.78% |
| 0 - 0 | 3 | 16.67% |
| 1 - 0 | 2 | 11.11% |
| 2 - 1 | 2 | 11.11% |
| 3 - 0 | 1 | 5.56% |
| 3 - 1 | 1 | 5.56% |
| 4 - 1 | 1 | 5.56% |
| 4 - 2 | 1 | 5.56% |
| 0 - 5 | 1 | 5.56% |
| 2 - 4 | 1 | 5.56% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 5 | 27.78% |
| 0 | 3 | 16.67% |
| 3 | 3 | 16.67% |
| 1 | 2 | 11.11% |
| 5 | 2 | 11.11% |
| 6 | 2 | 11.11% |
| 4 | 1 | 5.56% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 44.44% |
| +1 | 4 | 22.22% |
| +2 | 2 | 11.11% |
| +3 | 2 | 11.11% |
| -2 | 1 | 5.56% |
| -5 | 1 | 5.56% |