Еър Юнайтед

Еър Юнайтед

Чемпиъншип
Шотландия

Инфо
Град: Еър
Стадион: Самърсет Парк
Капацитет: 10 243 (1 597)
Размери: 100 x 66 м
Снимки: Гугъл карта

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
01.08.2026 Чемпиъншип Еър Юнайтед 2 - 0 Арброут 2.34 3.03 2.92
25.07.2026 Купа на Лигата Еър Юнайтед 4 - 1 Алоа Атлетик 1.41 4.42 6.10
18.07.2026 Купа на Лигата Еър Юнайтед 2 - 0 Единбург Сити 1.21 5.65 11.57
04.07.2026 Приятелски срещи Еър Юнайтед 2 - 1 Еърдриониънс 1.84 3.45 3.58
30.06.2026 Приятелски срещи Еър Юнайтед 3 - 0 Дъмбартън 1.23 5.35 9.26
01.05.2026 Чемпиъншип Еър Юнайтед 0 - 1 Сейнт Джонстън 4.17 3.58 1.73
11.04.2026 Чемпиъншип Еър Юнайтед 1 - 0 Арброут 2.19 3.13 3.10
07.04.2026 Чемпиъншип Еър Юнайтед 0 - 3 Дънфърмлин 2.23 3.15 3.00
04.04.2026 Чемпиъншип Еър Юнайтед 1 - 1 Партик Тисъл 2.89 3.32 2.21
21.03.2026 Чемпиъншип Еър Юнайтед 0 - 1 Грийнок Мортън 1.80 3.40 4.01
10.03.2026 Чемпиъншип Еър Юнайтед 1 - 2 Куинс парк ФК 1.71 3.41 4.54
24.02.2026 Чалъндж Къп Еър Юнайтед 1 - 2 Инвърнес КТ 2.60 3.32 2.40
21.02.2026 Чемпиъншип Еър Юнайтед 0 - 0 Рос Каунти 1.91 3.33 3.65
31.01.2026 Чемпиъншип Еър Юнайтед 2 - 1 Рейт Роувърс 1.97 3.11 3.71
13.01.2026 Чалъндж Къп Еър Юнайтед 4 - 1 Странрар 1.30 4.92 7.75
10.01.2026 Чемпиъншип Еър Юнайтед 1 - 1 Еърдриониънс 1.59 3.68 4.99
12.12.2025 Чемпиъншип Еър Юнайтед 2 - 4 Сейнт Джонстън 3.27 3.37 2.02
09.12.2025 Чалъндж Къп Еър Юнайтед 2 - 1 Питърхед 1.51 4.04 5.05
06.12.2025 Чемпиъншип Еър Юнайтед 0 - 0 Партик Тисъл 2.46 3.11 2.70
15.11.2025 Чемпиъншип Еър Юнайтед 1 - 1 Арброут 1.70 3.49 4.45
31.10.2025 Чемпиъншип Еър Юнайтед 0 - 1 Дънфърмлин 1.84 3.24 4.10
18.10.2025 Чемпиъншип Еър Юнайтед 2 - 1 Грийнок Мортън 1.78 3.36 4.19
27.09.2025 Чемпиъншип Еър Юнайтед 4 - 2 Еърдриониънс 1.57 3.82 5.00
13.09.2025 Чемпиъншип Еър Юнайтед 1 - 1 Рос Каунти 2.37 3.30 2.69
30.08.2025 Чемпиъншип Еър Юнайтед 1 - 1 Куинс парк ФК 1.68 3.74 4.34

Като домакин 11 победи, 7 равенства и 7 загуби в последните 25 изиграни срещи.

Хронология

                         

Статистика мачове

Мачове 25  
Победи 11 44%
Равни 7 28%
Загуби 7 28%
Голове 64 2.56
Вкарани Голове 37 1.48
Получени Голове 27 1.08
Мачове Вкарал 19 76%
Мачове Получил 19 76%
Гол/Гол 15 60%
Над 1.5 19 76%
Над 2.5 12 48%
Над 3.5 4 16%
Резултати
1 - 1 5 20.00%
2 - 1 4 16.00%
0 - 1 3 12.00%
2 - 0 2 8.00%
4 - 1 2 8.00%
0 - 0 2 8.00%
1 - 2 2 8.00%
1 - 0 1 4.00%
3 - 0 1 4.00%
4 - 2 1 4.00%
0 - 3 1 4.00%
2 - 4 1 4.00%
Общо Голове
3 8 32.00%
2 7 28.00%
1 4 16.00%
5 2 8.00%
0 2 8.00%
6 2 8.00%
Голова Разлика
0 7 28.00%
+1 5 20.00%
-1 5 20.00%
+2 3 12.00%
+3 3 12.00%
-2 1 4.00%
-3 1 4.00%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра