Енкьопинг
Първа Дивизия - Север
Швеция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Енкьопинг |
Последни гостувания
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | Д1 Север | Йерфела | 0 - 3 | Енкьопинг | 1.97 | 3.66 | 3.04 |
| 02.05.2026 | Д1 Север | Йефле | 2 - 1 | Енкьопинг | 2.06 | 3.57 | 2.90 |
| 10.04.2026 | Д1 Север | Карлберг | 1 - 3 | Енкьопинг | 1.85 | 3.61 | 3.37 |
| 15.03.2026 | Приятелски срещи | Васалунд | 2 - 0 | Енкьопинг | - | - | - |
| 28.02.2026 | Приятелски срещи | Асириска Сьодертале | 1 - 2 | Енкьопинг | - | - | - |
| 24.02.2026 | Приятелски срещи | Вестерос | 1 - 1 | Енкьопинг | - | - | - |
| 15.02.2026 | Приятелски срещи | АФК Ескилстюна | 3 - 0 | Енкьопинг | - | - | - |
| 08.02.2026 | Приятелски срещи | Сандвикен | 2 - 1 | Енкьопинг | - | - | - |
| 09.11.2025 | Д1 Север | Ханинге | 0 - 0 | Енкьопинг | 2.41 | 3.74 | 2.34 |
| 25.10.2025 | Д1 Север | Стоксунд | 2 - 3 | Енкьопинг | 2.94 | 3.77 | 1.98 |
| 10.10.2025 | Д1 Север | Йоребро Сир. | 1 - 1 | Енкьопинг | 2.83 | 3.49 | 2.13 |
| 27.09.2025 | Д1 Север | Карлстад Футбол | 2 - 0 | Енкьопинг | 1.62 | 4.06 | 4.05 |
| 14.09.2025 | Д1 Север | Тийм ТГ | 2 - 3 | Енкьопинг | 4.65 | 3.99 | 1.56 |
| 31.08.2025 | Д1 Север | Васалунд | 2 - 0 | Енкьопинг | 1.49 | 4.31 | 4.85 |
| 16.08.2025 | Д1 Север | Йефле | 5 - 1 | Енкьопинг | 2.44 | 3.52 | 2.41 |
| 02.08.2025 | Д1 Север | Солентюна | 0 - 0 | Енкьопинг | 2.59 | 3.53 | 2.25 |
| 21.06.2025 | Д1 Север | Юнайтед Нордик | 3 - 2 | Енкьопинг | 1.71 | 3.81 | 3.82 |
| 01.06.2025 | Д1 Север | Асириска Сьодертале | 0 - 3 | Енкьопинг | 1.97 | 3.49 | 3.18 |
| 24.05.2025 | Д1 Север | Стокхолм Интер. | 3 - 1 | Енкьопинг | 1.24 | 5.32 | 8.43 |
| 09.05.2025 | Д1 Север | Арланда | 2 - 1 | Енкьопинг | 2.07 | 3.52 | 2.83 |
| 03.05.2025 | Д1 Север | Хамарби ТФФ | 0 - 1 | Енкьопинг | 1.37 | 4.39 | 6.17 |
| 18.04.2025 | Д1 Север | Карлберг | 1 - 1 | Енкьопинг | 1.82 | 3.69 | 3.31 |
| 04.04.2025 | Д1 Север | АФК Ескилстюна | 2 - 1 | Енкьопинг | 1.65 | 3.87 | 3.80 |
Като гост 7 победи, 5 равенства и 11 загуби в последните 23 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 23 | |
| Победи | 7 | 30% |
| Равни | 5 | 22% |
| Загуби | 11 | 48% |
| Голове | 66 | 2.87 |
| Вкарани Голове | 29 | 1.26 |
| Получени Голове | 37 | 1.61 |
| Мачове Вкарал | 17 | 74% |
| Мачове Получил | 18 | 78% |
| Гол/Гол | 14 | 61% |
| Над 1.5 | 20 | 87% |
| Над 2.5 | 14 | 61% |
| Над 3.5 | 6 | 26% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 4 | 17.39% |
| 2 - 0 | 3 | 13.04% |
| 1 - 1 | 3 | 13.04% |
| 0 - 0 | 2 | 8.70% |
| 0 - 3 | 2 | 8.70% |
| 2 - 3 | 2 | 8.70% |
| 3 - 0 | 1 | 4.35% |
| 3 - 1 | 1 | 4.35% |
| 3 - 2 | 1 | 4.35% |
| 5 - 1 | 1 | 4.35% |
| 0 - 1 | 1 | 4.35% |
| 1 - 2 | 1 | 4.35% |
| 1 - 3 | 1 | 4.35% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 34.78% |
| 2 | 6 | 26.09% |
| 5 | 3 | 13.04% |
| 0 | 2 | 8.70% |
| 4 | 2 | 8.70% |
| 1 | 1 | 4.35% |
| 6 | 1 | 4.35% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 5 | 21.74% |
| 0 | 5 | 21.74% |
| +2 | 4 | 17.39% |
| -1 | 4 | 17.39% |
| -3 | 2 | 8.70% |
| +3 | 1 | 4.35% |
| +4 | 1 | 4.35% |
| -2 | 1 | 4.35% |