Фалкенберг
Суперетан Лига
Швеция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Фалкенберг |
| Стадион: | Фалкенбергс ИП |
| Капацитет: | 5 288 (1 200) |
| Размери: | 105 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Изиграни мачове в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 2 - 1 | Сандвикен | 1.59 | 3.96 | 4.71 |
| 26.10.2026 | Суперетан Лига | Йоребро | 1 - 0 | Фалкенберг | 2.70 | 3.43 | 2.31 |
| 17.10.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 4 - 3 | Ландскрона БоИС | 2.38 | 3.33 | 2.67 |
| 11.10.2026 | Суперетан Лига | Вернаму | 1 - 2 | Фалкенберг | 2.30 | 3.43 | 2.71 |
| 18.09.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 0 - 0 | Йостерсунд | 2.26 | 3.17 | 2.95 |
| 13.09.2026 | Суперетан Лига | Люнгшиле | 0 - 2 | Фалкенберг | 2.41 | 3.44 | 2.59 |
| 10.09.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 2 - 1 | Йостерс | 1.92 | 3.54 | 3.44 |
| 05.09.2026 | Суперетан Лига | Одеволд | 2 - 1 | Фалкенберг | 2.12 | 3.38 | 3.05 |
| 29.08.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 4 - 1 | Браге | 1.99 | 3.51 | 3.28 |
| 24.08.2026 | Суперетан Лига | Норкьопинг | 2 - 1 | Фалкенберг | 1.54 | 4.09 | 4.91 |
| 15.08.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 2 - 0 | Норбю | 1.80 | 3.71 | 3.74 |
| 08.08.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 1 - 1 | Юнайтед Нордик | 2.11 | 3.55 | 3.00 |
| 01.08.2026 | Суперетан Лига | Варберг БоИС | 2 - 1 | Фалкенберг | 1.93 | 3.66 | 3.30 |
| 26.07.2026 | Суперетан Лига | Сундсвал | 1 - 2 | Фалкенберг | 3.35 | 3.52 | 1.95 |
| 21.07.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 2 - 3 | Хелзинборг | 1.99 | 3.50 | 3.27 |
| 26.06.2026 | Суперетан Лига | Браге | 2 - 4 | Фалкенберг | 2.38 | 3.49 | 2.58 |
| 21.06.2026 | Суперетан Лига | Йостерс | 1 - 3 | Фалкенберг | 2.23 | 3.60 | 2.71 |
| 14.06.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 1 - 1 | Йоребро | 1.76 | 3.61 | 4.01 |
| 09.06.2026 | Суперетан Лига | Сандвикен | 4 - 2 | Фалкенберг | 2.36 | 3.42 | 2.64 |
| 30.05.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 2 - 1 | Одеволд | 2.38 | 3.31 | 2.70 |
| 23.05.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 3 - 1 | Вернаму | 2.25 | 3.38 | 2.82 |
| 17.05.2026 | Суперетан Лига | Юнайтед Нордик | 1 - 4 | Фалкенберг | 1.95 | 3.55 | 3.35 |
| 13.05.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 0 - 3 | Варберг БоИС | 2.51 | 3.28 | 2.57 |
| 09.05.2026 | Суперетан Лига | Йостерсунд | 2 - 2 | Фалкенберг | 2.03 | 3.39 | 3.29 |
| 05.05.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 1 - 0 | Норкьопинг | 2.48 | 3.49 | 2.47 |
| 25.04.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 1 - 0 | Сундсвал | 1.74 | 3.57 | 4.21 |
| 19.04.2026 | Суперетан Лига | Норбю | 2 - 2 | Фалкенберг | 2.80 | 3.34 | 2.31 |
| 12.04.2026 | Суперетан Лига | Ландскрона БоИС | 1 - 2 | Фалкенберг | 2.31 | 3.43 | 2.72 |
| 06.04.2026 | Суперетан Лига | Фалкенберг | 1 - 1 | Люнгшиле | 1.86 | 3.65 | 3.52 |
Общо 16 победи, 6 равенства и 7 загуби в последните 29 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Норкьопинг | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Фалкенберг | - | - |
| 3 | Варберг БоИС | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Йостерсунд | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 5 | Ландскрона БоИС | 4 - 3 | 1 - 2 |
| 6 | Одеволд | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Йостерс | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 8 | Юнайтед Нордик | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 9 | Сандвикен | 2 - 1 | 4 - 2 |
| 10 | Вернаму | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Хелзинборг | 2 - 3 | |
| 12 | Люнгшиле | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 13 | Йоребро | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Норбю | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 15 | Браге | 4 - 1 | 2 - 4 |
| 16 | Сундсвал | 1 - 0 | 1 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 29 | |
| Победи | 16 | 55% |
| Равни | 6 | 21% |
| Загуби | 7 | 24% |
| Голове | 93 | 3.21 |
| Вкарани Голове | 54 | 1.86 |
| Получени Голове | 39 | 1.34 |
| Мачове Вкарал | 26 | 90% |
| Мачове Получил | 24 | 83% |
| Гол/Гол | 22 | 76% |
| Над 1.5 | 25 | 86% |
| Над 2.5 | 20 | 69% |
| Над 3.5 | 10 | 34% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 6 | 20.69% |
| 1 - 0 | 3 | 10.34% |
| 1 - 1 | 3 | 10.34% |
| 1 - 2 | 3 | 10.34% |
| 2 - 2 | 2 | 6.90% |
| 2 - 0 | 1 | 3.45% |
| 3 - 1 | 1 | 3.45% |
| 4 - 1 | 1 | 3.45% |
| 4 - 2 | 1 | 3.45% |
| 4 - 3 | 1 | 3.45% |
| 0 - 0 | 1 | 3.45% |
| 0 - 2 | 1 | 3.45% |
| 0 - 3 | 1 | 3.45% |
| 1 - 3 | 1 | 3.45% |
| 1 - 4 | 1 | 3.45% |
| 2 - 3 | 1 | 3.45% |
| 2 - 4 | 1 | 3.45% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 10 | 34.48% |
| 2 | 5 | 17.24% |
| 4 | 4 | 13.79% |
| 1 | 3 | 10.34% |
| 5 | 3 | 10.34% |
| 6 | 2 | 6.90% |
| 7 | 1 | 3.45% |
| 0 | 1 | 3.45% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 10 | 34.48% |
| 0 | 6 | 20.69% |
| -1 | 4 | 13.79% |
| +2 | 3 | 10.34% |
| -2 | 3 | 10.34% |
| -3 | 2 | 6.90% |
| +3 | 1 | 3.45% |
Оставащи мачове по кръгове
| Кр | Дата | Домакин | Гост | 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 07.11.2026 | Хелзинборг | - | Фалкенберг | 2.27 | 3.28 | 2.83 |