Хумене

Хумене

2. Лига
Словакия

Инфо
Град: Хумене

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
03.10.2026 2. Лига Хумене 0 - 2 Похроние Долна Жданя 2.36 3.37 2.55
19.09.2026 2. Лига Хумене 1 - 1 Интер Братислава 3.40 3.51 1.86
05.09.2026 2. Лига Хумене 0 - 1 Петржалка Братислава 4.36 3.72 1.62
22.08.2026 2. Лига Хумене 1 - 0 Татран Липт. Микулаш 3.66 3.91 1.72
08.08.2026 2. Лига Хумене 1 - 0 Зволен 2.77 3.16 2.29
25.07.2026 2. Лига Хумене 1 - 2 Татран Прешов 2.84 3.37 2.15
11.07.2026 Приятелски срещи Хумене 0 - 1 Кошице 5.68 4.35 1.42
23.06.2026 Приятелски срещи Хумене 1 - 2 Земплин Михаловце 5.65 4.74 1.38
21.02.2026 Приятелски срещи Хумене 4 - 1 Одева Липани - - -
21.10.2025 Купа на Словакия Хумене 1 - 2 Железарна Подбр. 6.43 4.53 1.35
23.09.2025 Купа на Словакия Хумене 2 - 0 Похроние Долна Жданя 2.53 3.59 2.27
05.07.2025 Приятелски срещи Хумене 2 - 1 Славия Кошице - - -
09.05.2025 2. Лига Хумене 1 - 1 ШТК 1914 Шаморин - - -
26.04.2025 2. Лига Хумене 2 - 0 Жилина Б - - -
12.04.2025 2. Лига Хумене 1 - 0 Поважска Бистр. 2.87 3.30 2.12
05.04.2025 2. Лига Хумене 0 - 1 Редфокс Ст. Л. - - -
22.03.2025 2. Лига Хумене 1 - 1 Петржалка Братислава 3.23 3.39 1.93
08.03.2025 2. Лига Хумене 1 - 2 Зволен 1.69 3.50 4.22
09.11.2024 2. Лига Хумене 0 - 2 Малженице 1.75 3.34 4.10
02.11.2024 2. Лига Хумене 2 - 0 Слован Братислава Б 1.62 3.59 4.57
19.10.2024 2. Лига Хумене 1 - 0 Похроние Долна Жданя 1.99 3.30 3.13
12.10.2024 2. Лига Хумене 0 - 1 Татран Прешов 3.67 3.04 1.91
28.09.2024 2. Лига Хумене 1 - 1 Татран Липт. Микулаш 2.13 3.18 3.05
17.08.2024 2. Лига Хумене 0 - 1 Злате Моравце 2.94 3.26 2.11
03.08.2024 2. Лига Хумене 2 - 2 Пухов 1.95 3.31 3.23
26.06.2024 Приятелски срещи Хумене 3 - 1 Земплин Михаловце 3.80 3.69 1.74
22.06.2024 Приятелски срещи Хумене 1 - 0 Кошице 3.42 4.07 1.74
17.05.2024 2. Лига Хумене 2 - 0 Татран Прешов 5.89 4.43 1.41

Като домакин 12 победи, 5 равенства и 11 загуби в последните 28 изиграни срещи.

Хронология

                            

Статистика мачове

Мачове 28  
Победи 12 43%
Равни 5 18%
Загуби 11 39%
Голове 58 2.07
Вкарани Голове 32 1.14
Получени Голове 26 0.93
Мачове Вкарал 21 75%
Мачове Получил 19 68%
Гол/Гол 12 43%
Над 1.5 18 64%
Над 2.5 8 29%
Над 3.5 3 11%
Резултати
1 - 0 5 17.86%
0 - 1 5 17.86%
2 - 0 4 14.29%
1 - 1 4 14.29%
1 - 2 4 14.29%
0 - 2 2 7.14%
2 - 1 1 3.57%
3 - 1 1 3.57%
4 - 1 1 3.57%
2 - 2 1 3.57%
Общо Голове
1 10 35.71%
2 10 35.71%
3 5 17.86%
4 2 7.14%
5 1 3.57%
Голова Разлика
-1 9 32.14%
+1 6 21.43%
+2 5 17.86%
0 5 17.86%
-2 2 7.14%
+3 1 3.57%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра