Пухов
Неизвестна лига
Словакия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Пухов |
Последни гостувания
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | 2. Лига | Татран Липт. Микулаш | 3 - 0 | Пухов | 1.65 | 3.74 | 4.09 |
| 25.04.2026 | 2. Лига | Дукла Банска Бистрица | 0 - 0 | Пухов | 1.34 | 4.69 | 6.18 |
| 18.04.2026 | 2. Лига | Баник Лехота | 3 - 3 | Пухов | 2.31 | 3.31 | 2.64 |
| 05.04.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 0 - 0 | Пухов | 2.09 | 3.54 | 2.78 |
| 27.03.2026 | 2. Лига | Похроние Долна Жданя | 3 - 1 | Пухов | 2.02 | 3.37 | 3.08 |
| 14.03.2026 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 0 - 0 | Пухов | 1.84 | 3.53 | 3.45 |
| 28.02.2026 | 2. Лига | Зволен | 2 - 2 | Пухов | 2.02 | 3.45 | 3.02 |
| 09.11.2025 | 2. Лига | Слован Братислава Б | 1 - 1 | Пухов | 2.74 | 3.42 | 2.18 |
| 01.11.2025 | 2. Лига | Поважска Бистр. | 0 - 1 | Пухов | 1.61 | 3.85 | 4.18 |
| 21.10.2025 | Купа на Словакия | Дукла Банска Бистрица | 2 - 2 | Пухов | 1.32 | 4.39 | 7.59 |
| 17.10.2025 | 2. Лига | Злате Моравце | 2 - 1 | Пухов | 1.33 | 4.62 | 6.82 |
| 04.10.2025 | 2. Лига | Интер Братислава | 0 - 0 | Пухов | 2.05 | 3.39 | 3.01 |
| 24.09.2025 | Купа на Словакия | Фомат Мартин | 0 - 1 | Пухов | 3.04 | 3.69 | 1.94 |
| 20.09.2025 | 2. Лига | Петржалка Братислава | 4 - 0 | Пухов | 1.94 | 3.49 | 3.22 |
| 30.08.2025 | 2. Лига | Редфокс Ст. Л. | 1 - 0 | Пухов | 2.40 | 3.35 | 2.48 |
| 17.08.2025 | 2. Лига | Жилина Б | 5 - 2 | Пухов | 2.65 | 3.57 | 2.17 |
| 03.08.2025 | 2. Лига | Малженице | 3 - 1 | Пухов | 2.58 | 3.30 | 2.34 |
| 09.05.2025 | 2. Лига | Злате Моравце | 1 - 2 | Пухов | - | - | - |
| 25.04.2025 | 2. Лига | Редфокс Ст. Л. | 0 - 3 | Пухов | 2.02 | 3.31 | 3.07 |
| 20.04.2025 | 2. Лига | Малженице | 2 - 1 | Пухов | - | - | - |
| 06.04.2025 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 1 - 1 | Пухов | 2.41 | 3.22 | 2.56 |
| 21.03.2025 | 2. Лига | Жилина Б | 3 - 2 | Пухов | 1.79 | 3.60 | 3.47 |
| 08.03.2025 | 2. Лига | Поважска Бистр. | 4 - 0 | Пухов | 2.03 | 3.27 | 3.14 |
| 25.01.2025 | Приятелски срещи | Вишков | 2 - 2 | Пухов | 1.53 | 4.12 | 4.63 |
| 30.11.2024 | Приятелски срещи | Збройовка Бърно | 9 - 0 | Пухов | - | - | - |
Като гост 4 победи, 10 равенства и 11 загуби в последните 25 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 4 | 16% |
| Равни | 10 | 40% |
| Загуби | 11 | 44% |
| Голове | 77 | 3.08 |
| Вкарани Голове | 26 | 1.04 |
| Получени Голове | 51 | 2.04 |
| Мачове Вкарал | 16 | 64% |
| Мачове Получил | 18 | 72% |
| Гол/Гол | 13 | 52% |
| Над 1.5 | 18 | 72% |
| Над 2.5 | 16 | 64% |
| Над 3.5 | 11 | 44% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 4 | 16.00% |
| 2 - 2 | 3 | 12.00% |
| 2 - 1 | 2 | 8.00% |
| 3 - 1 | 2 | 8.00% |
| 4 - 0 | 2 | 8.00% |
| 1 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 5 - 2 | 1 | 4.00% |
| 9 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 7 | 28.00% |
| 3 | 5 | 20.00% |
| 0 | 4 | 16.00% |
| 1 | 3 | 12.00% |
| 2 | 2 | 8.00% |
| 5 | 1 | 4.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| 7 | 1 | 4.00% |
| 9 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 10 | 40.00% |
| +1 | 4 | 16.00% |
| -1 | 3 | 12.00% |
| +2 | 2 | 8.00% |
| +3 | 2 | 8.00% |
| +4 | 2 | 8.00% |
| +9 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |