Скалица
Суперлига
Словакия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Скалица |
| Стадион: | Градски стадион Скалица |
| Капацитет: | 2 000 (800) |
| Снимки: | Гугъл карта |
Последни домакинства
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2026 | Група за Изпадане | Скалица | 3 - 1 | Кошице | 2.45 | 3.45 | 2.45 |
| 19.04.2026 | Група за Изпадане | Скалица | 4 - 1 | Тренчин | 2.15 | 3.31 | 2.94 |
| 22.03.2026 | Група за Изпадане | Скалица | 2 - 1 | Комарно | 2.37 | 3.03 | 2.80 |
| 07.03.2026 | Група за Изпадане | Скалица | 1 - 0 | Татран Прешов | 2.14 | 3.17 | 3.06 |
| 28.02.2026 | Суперлига | Скалица | 0 - 1 | Тренчин | 1.95 | 3.23 | 3.49 |
| 14.02.2026 | Суперлига | Скалица | 2 - 1 | Земплин Михаловце | 2.40 | 3.19 | 2.66 |
| 17.01.2026 | Чехия | Скалица | 2 - 1 | Злате Моравце | - | - | - |
| 06.12.2025 | Суперлига | Скалица | 1 - 1 | Комарно | 2.29 | 3.17 | 2.82 |
| 22.11.2025 | Суперлига | Скалица | 0 - 1 | Слован Братислава | 4.92 | 3.78 | 1.56 |
| 01.11.2025 | Суперлига | Скалица | 0 - 0 | Ружомберок | 2.39 | 3.08 | 2.73 |
| 05.10.2025 | Суперлига | Скалица | 1 - 1 | ДАК Дунайска Стреда | 4.90 | 3.84 | 1.56 |
| 20.09.2025 | Суперлига | Скалица | 1 - 0 | Кошице | 2.95 | 3.38 | 2.13 |
| 13.09.2025 | Суперлига | Скалица | 0 - 4 | Спартак Търнава | 4.31 | 3.57 | 1.68 |
| 23.08.2025 | Суперлига | Скалица | 2 - 2 | Татран Прешов | 2.22 | 3.15 | 2.91 |
| 09.08.2025 | Суперлига | Скалица | 2 - 2 | Железарна Подбр. | 2.46 | 3.37 | 2.48 |
| 27.07.2025 | Суперлига | Скалица | 0 - 0 | Жилина | 3.39 | 3.56 | 1.95 |
| 11.07.2025 | Приятелски срещи | Скалица | 3 - 0 | Таборско | 2.86 | 3.68 | 2.05 |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Скалица | 4 - 1 | Петржалка Братислава | 1.58 | 3.75 | 4.71 |
| 10.05.2025 | Група за Изпадане | Скалица | 3 - 1 | Дукла Банска Бистрица | 1.80 | 3.24 | 4.10 |
| 27.04.2025 | Група за Изпадане | Скалица | 0 - 1 | Комарно | 1.84 | 3.18 | 3.84 |
| 19.04.2025 | Група за Изпадане | Скалица | 1 - 0 | Ружомберок | 2.17 | 3.08 | 3.05 |
| 05.04.2025 | Група за Изпадане | Скалица | 1 - 0 | Земплин Михаловце | 2.13 | 2.94 | 3.29 |
Като домакин 12 победи, 6 равенства и 4 загуби в последните 22 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 22 | |
| Победи | 12 | 55% |
| Равни | 6 | 27% |
| Загуби | 4 | 18% |
| Голове | 53 | 2.41 |
| Вкарани Голове | 33 | 1.50 |
| Получени Голове | 20 | 0.91 |
| Мачове Вкарал | 16 | 73% |
| Мачове Получил | 15 | 68% |
| Гол/Гол | 11 | 50% |
| Над 1.5 | 13 | 59% |
| Над 2.5 | 11 | 50% |
| Над 3.5 | 7 | 32% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 4 | 18.18% |
| 2 - 1 | 3 | 13.64% |
| 0 - 1 | 3 | 13.64% |
| 3 - 1 | 2 | 9.09% |
| 4 - 1 | 2 | 9.09% |
| 0 - 0 | 2 | 9.09% |
| 1 - 1 | 2 | 9.09% |
| 2 - 2 | 2 | 9.09% |
| 3 - 0 | 1 | 4.55% |
| 0 - 4 | 1 | 4.55% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 7 | 31.82% |
| 4 | 5 | 22.73% |
| 3 | 4 | 18.18% |
| 5 | 2 | 9.09% |
| 0 | 2 | 9.09% |
| 2 | 2 | 9.09% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 7 | 31.82% |
| 0 | 6 | 27.27% |
| +3 | 3 | 13.64% |
| -1 | 3 | 13.64% |
| +2 | 2 | 9.09% |
| -4 | 1 | 4.55% |