Славия ТУ Кошице
2. Лига
Словакия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Кошице |
Изиграни мачове в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 2 - 1 | Интер Братислава | 1.70 | 3.85 | 3.68 |
| 02.05.2026 | 2. Лига | Зволен | 2 - 1 | Славия Кошице | 1.89 | 3.47 | 3.35 |
| 26.04.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 1 - 1 | Баник Лехота | 1.82 | 3.59 | 3.46 |
| 22.04.2026 | 2. Лига | Малженице | 1 - 0 | Славия Кошице | 1.86 | 3.50 | 3.44 |
| 19.04.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 1 - 0 | Петржалка Братислава | 2.68 | 3.53 | 2.17 |
| 12.04.2026 | 2. Лига | Слован Братислава Б | 4 - 1 | Славия Кошице | 2.09 | 3.39 | 2.87 |
| 05.04.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 0 - 0 | Пухов | 2.09 | 3.54 | 2.78 |
| 28.03.2026 | 2. Лига | Поважска Бистр. | 4 - 0 | Славия Кошице | 1.74 | 3.90 | 3.43 |
| 22.03.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 1 - 1 | Похроние Долна Жданя | 2.38 | 3.61 | 2.39 |
| 15.03.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 4 - 0 | Татран Липт. Микулаш | 4.08 | 3.78 | 1.66 |
| 08.03.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 3 - 0 | Редфокс Ст. Л. | 2.02 | 3.47 | 2.98 |
| 01.03.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 1 - 3 | Злате Моравце | 3.31 | 3.60 | 1.89 |
| 16.11.2025 | 2. Лига | Славия Кошице | 2 - 1 | ШТК 1914 Шаморин | 2.17 | 3.40 | 2.79 |
| 09.11.2025 | 2. Лига | Славия Кошице | 0 - 1 | Дукла Банска Бистрица | 8.41 | 5.17 | 1.25 |
| 02.11.2025 | 2. Лига | Славия Кошице | 1 - 3 | Жилина Б | 2.10 | 3.77 | 2.69 |
| 25.10.2025 | 2. Лига | Интер Братислава | 3 - 1 | Славия Кошице | 1.39 | 4.38 | 5.92 |
| 19.10.2025 | 2. Лига | Славия Кошице | 1 - 0 | Зволен | 3.27 | 3.52 | 1.90 |
| 11.10.2025 | 2. Лига | Баник Лехота | 3 - 1 | Славия Кошице | 1.96 | 3.51 | 3.20 |
| 08.10.2025 | 2. Лига | Славия Кошице | 1 - 1 | Поважска Бистр. | 3.16 | 3.58 | 1.91 |
| 04.10.2025 | 2. Лига | Славия Кошице | 2 - 2 | Малженице | 2.06 | 3.59 | 2.85 |
| 28.09.2025 | 2. Лига | Петржалка Братислава | 2 - 3 | Славия Кошице | 1.40 | 4.36 | 5.82 |
| 21.09.2025 | 2. Лига | Славия Кошице | 2 - 2 | Слован Братислава Б | 1.75 | 3.74 | 3.66 |
| 13.09.2025 | 2. Лига | Пухов | 0 - 2 | Славия Кошице | 1.33 | 4.89 | 6.16 |
| 29.08.2025 | 2. Лига | Похроние Долна Жданя | 4 - 1 | Славия Кошице | 1.55 | 4.24 | 4.40 |
| 23.08.2025 | 2. Лига | Татран Липт. Микулаш | 5 - 3 | Славия Кошице | 1.74 | 3.61 | 3.81 |
| 16.08.2025 | 2. Лига | Редфокс Ст. Л. | 1 - 1 | Славия Кошице | 1.45 | 4.10 | 5.42 |
| 08.08.2025 | 2. Лига | Злате Моравце | 1 - 1 | Славия Кошице | 1.21 | 5.44 | 9.48 |
| 02.08.2025 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 2 - 1 | Славия Кошице | 1.71 | 3.63 | 4.00 |
| 25.07.2025 | 2. Лига | Дукла Банска Бистрица | 2 - 0 | Славия Кошице | 1.29 | 5.06 | 7.54 |
Общо 8 победи, 8 равенства и 13 загуби в последните 29 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Дукла Банска Бистрица | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Зволен | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Татран Липтовски Микулаш | 4 - 0 | 5 - 3 |
| 4 | Петржалка Братислава | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 5 | Малженице | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Злате Моравце | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Похроние Долна Жданя | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 8 | Слован Братислава Б | 2 - 2 | 4 - 1 |
| 9 | Интер Братислава | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 10 | ШТК 1914 Шаморин | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Баник Лехота под Втачником | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 12 | Славия ТУ Кошице | - | - |
| 13 | Поважска Бистрица | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 14 | Жилина Б | 1 - 3 | |
| 15 | Пухов | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Редфокс Стара Любовня | 3 - 0 | 1 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 29 | |
| Победи | 8 | 28% |
| Равни | 8 | 28% |
| Загуби | 13 | 45% |
| Голове | 88 | 3.03 |
| Вкарани Голове | 38 | 1.31 |
| Получени Голове | 50 | 1.72 |
| Мачове Вкарал | 24 | 83% |
| Мачове Получил | 23 | 79% |
| Гол/Гол | 19 | 66% |
| Над 1.5 | 24 | 83% |
| Над 2.5 | 17 | 59% |
| Над 3.5 | 12 | 41% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 17.24% |
| 2 - 1 | 4 | 13.79% |
| 1 - 0 | 3 | 10.34% |
| 3 - 1 | 2 | 6.90% |
| 4 - 0 | 2 | 6.90% |
| 4 - 1 | 2 | 6.90% |
| 2 - 2 | 2 | 6.90% |
| 1 - 3 | 2 | 6.90% |
| 2 - 0 | 1 | 3.45% |
| 3 - 0 | 1 | 3.45% |
| 5 - 3 | 1 | 3.45% |
| 0 - 0 | 1 | 3.45% |
| 0 - 1 | 1 | 3.45% |
| 0 - 2 | 1 | 3.45% |
| 2 - 3 | 1 | 3.45% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 8 | 27.59% |
| 2 | 7 | 24.14% |
| 3 | 5 | 17.24% |
| 1 | 4 | 13.79% |
| 5 | 3 | 10.34% |
| 8 | 1 | 3.45% |
| 0 | 1 | 3.45% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 27.59% |
| +1 | 7 | 24.14% |
| +2 | 4 | 13.79% |
| +3 | 3 | 10.34% |
| -2 | 3 | 10.34% |
| +4 | 2 | 6.90% |
| -1 | 2 | 6.90% |
Оставащи мачове по кръгове
| Кр | Дата | Домакин | Гост | 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 15.05.2026 | Жилина Б | - | Славия Кошице | 1.40 | 4.43 | 5.55 |