ЮКСА Тарасовка
Първа Лига
Украйна
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Киев |
Последни гостувания
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | Първа Лига | Агробизнес | 3 - 2 | ЮКСА Тарасовка | 1.76 | 3.31 | 3.96 |
| 20.09.2026 | Първа Лига | Прикарпатие | 1 - 0 | ЮКСА Тарасовка | 1.57 | 3.86 | 4.55 |
| 05.09.2026 | Първа Лига | Металист Харков | 3 - 1 | ЮКСА Тарасовка | 2.04 | 3.09 | 3.23 |
| 15.08.2026 | Първа Лига | СК Полтава | 0 - 0 | ЮКСА Тарасовка | 1.87 | 3.39 | 3.38 |
| 25.07.2026 | Първа Лига | Полесия-2 Жит. | 2 - 2 | ЮКСА Тарасовка | 2.29 | 2.90 | 2.94 |
| 10.07.2026 | Приятелски срещи | Оболон Киев | 0 - 0 | ЮКСА Тарасовка | - | - | - |
| 23.05.2026 | Първа Лига | Металист Харков | 2 - 0 | ЮКСА Тарасовка | 1.67 | 3.20 | 4.39 |
| 08.05.2026 | Първа Лига | Ливий Берех | 3 - 1 | ЮКСА Тарасовка | 1.29 | 4.20 | 8.00 |
| 25.04.2026 | Първа Лига | Прикарпатие | 1 - 2 | ЮКСА Тарасовка | 2.12 | 2.90 | 3.22 |
| 12.04.2026 | Първа Лига | Пробий Гор. | 1 - 0 | ЮКСА Тарасовка | 2.27 | 2.90 | 2.80 |
| 04.04.2026 | Първа Лига | Ингулец Петрово | 0 - 2 | ЮКСА Тарасовка | 1.89 | 3.03 | 3.47 |
| 21.03.2026 | Първа Лига | Черноморец Одеса | 1 - 0 | ЮКСА Тарасовка | 1.41 | 3.68 | 5.99 |
| 16.03.2026 | Приятелски срещи | Колос Ковалевка | 0 - 1 | ЮКСА Тарасовка | - | - | - |
| 30.11.2025 | Първа Лига | ФСК Мариупол | 1 - 1 | ЮКСА Тарасовка | 2.24 | 3.04 | 2.83 |
| 15.11.2025 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 1 - 2 | ЮКСА Тарасовка | 2.44 | 2.98 | 2.69 |
| 09.11.2025 | Първа Лига | Нива Тернопол | 1 - 4 | ЮКСА Тарасовка | 1.96 | 3.07 | 3.36 |
| 24.10.2025 | Първа Лига | Буковина Чернивци | 4 - 1 | ЮКСА Тарасовка | - | - | - |
| 13.10.2025 | Първа Лига | ФК Чернигов | 2 - 0 | ЮКСА Тарасовка | 2.42 | 3.05 | 2.60 |
| 05.10.2025 | Първа Лига | Виктория Суми | 2 - 0 | ЮКСА Тарасовка | 1.88 | 3.12 | 3.57 |
| 19.09.2025 | Първа Лига | Агробизнес | 1 - 0 | ЮКСА Тарасовка | 2.12 | 3.03 | 3.23 |
| 07.09.2025 | Първа Лига | Металург Запорожие | 0 - 3 | ЮКСА Тарасовка | 2.90 | 2.99 | 2.24 |
| 24.08.2025 | Купа на Украйна | Нива Виница | 1 - 3 | ЮКСА Тарасовка | 7.05 | 4.75 | 1.38 |
| 08.08.2025 | Първа Лига | Ворскла Полтава | 3 - 0 | ЮКСА Тарасовка | 1.61 | 3.54 | 4.81 |
| 20.07.2025 | Приятелски срещи | ЛНЗ Черкаси | 2 - 0 | ЮКСА Тарасовка | - | - | - |
| 24.05.2025 | Първа Лига | Буковина Чернивци | 2 - 0 | ЮКСА Тарасовка | 1.82 | 3.31 | 3.51 |
| 10.05.2025 | Първа Лига | Агробизнес | 1 - 0 | ЮКСА Тарасовка | - | - | - |
Като гост 7 победи, 4 равенства и 15 загуби в последните 26 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 7 | 27% |
| Равни | 4 | 15% |
| Загуби | 15 | 58% |
| Голове | 63 | 2.42 |
| Вкарани Голове | 25 | 0.96 |
| Получени Голове | 38 | 1.46 |
| Мачове Вкарал | 13 | 50% |
| Мачове Получил | 21 | 81% |
| Гол/Гол | 10 | 38% |
| Над 1.5 | 18 | 69% |
| Над 2.5 | 11 | 42% |
| Над 3.5 | 7 | 27% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 5 | 19.23% |
| 2 - 0 | 5 | 19.23% |
| 3 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 0 | 2 | 7.69% |
| 1 - 2 | 2 | 7.69% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 2 | 1 | 3.85% |
| 4 - 1 | 1 | 3.85% |
| 1 - 1 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 4 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 26.92% |
| 1 | 6 | 23.08% |
| 3 | 4 | 15.38% |
| 4 | 4 | 15.38% |
| 5 | 3 | 11.54% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| Голова Разлика | ||
| +2 | 7 | 26.92% |
| +1 | 6 | 23.08% |
| 0 | 4 | 15.38% |
| -1 | 3 | 11.54% |
| +3 | 2 | 7.69% |
| -2 | 2 | 7.69% |
| -3 | 2 | 7.69% |