Ференцварош
НП I
Унгария
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Будапеща |
| Стадион: | Групама арена |
| Капацитет: | 23 700 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Последни гостувания
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | НП I | Кишварда | 1 - 1 | Ференцварош | 5.57 | 4.33 | 1.45 |
| 20.09.2026 | НП I | Ниредхаза Спартак | 1 - 1 | Ференцварош | 3.84 | 3.80 | 1.74 |
| 17.09.2026 | ЛЕ Група | Селтик | 1 - 3 | Ференцварош | 1.70 | 3.99 | 4.43 |
| 03.09.2026 | НП I | Дьор ЕТО | 0 - 3 | Ференцварош | 3.85 | 3.70 | 1.76 |
| 30.08.2026 | НП I | Пушкаш Академи | 1 - 2 | Ференцварош | 3.35 | 3.61 | 1.91 |
| 20.08.2026 | ЛЕ Квалификации | Трабзонспор | 0 - 1 | Ференцварош | 1.62 | 3.99 | 4.79 |
| 17.08.2026 | НП I | Залаегерсег | 0 - 1 | Ференцварош | 5.84 | 4.10 | 1.47 |
| 13.08.2026 | ЛЕ Квалификации | Гурник Забже | 1 - 1 | Ференцварош | 2.28 | 3.33 | 2.91 |
| 26.07.2026 | НП I | Пакш | 4 - 2 | Ференцварош | 4.14 | 4.08 | 1.65 |
| 23.07.2026 | ЛЕ Квалификации | Твенте | 1 - 2 | Ференцварош | 1.55 | 4.00 | 5.35 |
| 09.07.2026 | ЛЕ Квалификации | Войводина | 1 - 2 | Ференцварош | 2.90 | 3.45 | 2.22 |
| 03.05.2026 | НП I | Уйпещ | 0 - 5 | Ференцварош | 5.13 | 4.14 | 1.52 |
| 19.04.2026 | НП I | Дьор ЕТО | 1 - 0 | Ференцварош | 2.71 | 3.49 | 2.28 |
| 05.04.2026 | НП I | Дебрецен | 0 - 2 | Ференцварош | 4.30 | 3.78 | 1.68 |
| 22.03.2026 | НП I | Кишварда | 1 - 1 | Ференцварош | 4.91 | 3.84 | 1.59 |
| 18.03.2026 | ЛЕ Финали | Спортинг Брага | 4 - 0 | Ференцварош | 1.49 | 4.37 | 6.05 |
| 08.03.2026 | НП I | Ниредхаза Спартак | 1 - 3 | Ференцварош | 4.77 | 3.73 | 1.64 |
| 04.03.2026 | Купа на Унгария | Казинцбарцика | 0 - 5 | Ференцварош | 8.03 | 4.83 | 1.25 |
| 23.02.2026 | НП I | МТК Будапеща | 1 - 3 | Ференцварош | 4.86 | 4.16 | 1.55 |
| 19.02.2026 | ЛЕ Финали | Лудогорец Разград | 2 - 1 | Ференцварош | 2.64 | 3.20 | 2.67 |
| 14.02.2026 | НП I | Залаегерсег | 3 - 1 | Ференцварош | 4.64 | 3.90 | 1.62 |
| 01.02.2026 | НП I | Пакш | 0 - 1 | Ференцварош | 2.78 | 3.53 | 2.20 |
| 29.01.2026 | ЛЕ Група | Нотингам Форест | 4 - 0 | Ференцварош | 1.52 | 4.07 | 6.24 |
| 12.01.2026 | Приятелски срещи | Рапид Виена | 1 - 0 | Ференцварош | - | - | - |
Като гост 13 победи, 4 равенства и 7 загуби в последните 24 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 13 | 54% |
| Равни | 4 | 17% |
| Загуби | 7 | 29% |
| Голове | 70 | 2.92 |
| Вкарани Голове | 41 | 1.71 |
| Получени Голове | 29 | 1.21 |
| Мачове Вкарал | 20 | 83% |
| Мачове Получил | 17 | 71% |
| Гол/Гол | 13 | 54% |
| Над 1.5 | 19 | 79% |
| Над 2.5 | 14 | 58% |
| Над 3.5 | 9 | 38% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 16.67% |
| 0 - 1 | 3 | 12.50% |
| 1 - 2 | 3 | 12.50% |
| 1 - 3 | 3 | 12.50% |
| 1 - 0 | 2 | 8.33% |
| 4 - 0 | 2 | 8.33% |
| 0 - 5 | 2 | 8.33% |
| 2 - 1 | 1 | 4.17% |
| 3 - 1 | 1 | 4.17% |
| 4 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 3 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 6 | 25.00% |
| 1 | 5 | 20.83% |
| 2 | 5 | 20.83% |
| 3 | 5 | 20.83% |
| 5 | 2 | 8.33% |
| 6 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 6 | 25.00% |
| -2 | 4 | 16.67% |
| 0 | 4 | 16.67% |
| +1 | 3 | 12.50% |
| +2 | 2 | 8.33% |
| +4 | 2 | 8.33% |
| -5 | 2 | 8.33% |
| -3 | 1 | 4.17% |