Ниредхаза Спартак

Ниредхаза Спартак

НП I
Унгария

Инфо
Град: Ниредхаза
Стадион: Ниредхаза
Капацитет: 16 500 (4 200)
Размери: 105 x 68 м
Снимки: Гугъл карта

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
02.10.2026 Приятелски срещи Ниредхаза Спартак 1 - 1 Земплин Михаловце - - -
20.09.2026 НП I Ниредхаза Спартак 1 - 1 Ференцварош 3.84 3.80 1.74
29.08.2026 НП I Ниредхаза Спартак 1 - 1 Пакш 2.21 3.70 2.64
15.08.2026 НП I Ниредхаза Спартак 2 - 1 Кишварда 1.87 3.42 3.67
24.07.2026 НП I Ниредхаза Спартак 2 - 1 Уйпещ 2.25 3.40 2.77
18.07.2026 Приятелски срещи Ниредхаза Спартак 2 - 2 Буковина Чернивци 1.80 3.57 3.50
30.06.2026 Приятелски срещи Ниредхаза Спартак 0 - 3 Збройовка Бърно 2.78 3.65 2.12
15.05.2026 НП I Ниредхаза Спартак 2 - 2 Казинцбарцика 1.39 4.61 6.45
25.04.2026 НП I Ниредхаза Спартак 2 - 1 Залаегерсег 2.24 3.35 2.86
11.04.2026 НП I Ниредхаза Спартак 2 - 0 Пакш 2.50 3.50 2.41
21.03.2026 НП I Ниредхаза Спартак 3 - 1 Диошдьор 2.03 3.34 3.28
08.03.2026 НП I Ниредхаза Спартак 1 - 3 Ференцварош 4.77 3.73 1.64
21.02.2026 НП I Ниредхаза Спартак 2 - 2 Кишварда 2.13 3.19 3.22
08.02.2026 НП I Ниредхаза Спартак 4 - 2 МТК Будапеща 1.95 3.44 3.45
24.01.2026 НП I Ниредхаза Спартак 1 - 1 Уйпещ 2.70 3.25 2.41
16.01.2026 Приятелски срещи Ниредхаза Спартак 0 - 4 Храдец Кралове - - -
07.01.2026 Приятелски срещи Ниредхаза Спартак 0 - 0 Ч. Миеркуря Чук - - -
13.12.2025 НП I Ниредхаза Спартак 0 - 1 Дьор ЕТО 3.80 3.40 1.87
28.11.2025 НП I Ниредхаза Спартак 0 - 3 Дебрецен 2.18 3.37 2.98
09.11.2025 НП I Ниредхаза Спартак 1 - 1 Пушкаш Академи 3.38 3.26 2.05
25.10.2025 НП I Ниредхаза Спартак 0 - 1 Казинцбарцика 1.69 3.64 4.54
04.10.2025 НП I Ниредхаза Спартак 3 - 1 Залаегерсег 2.33 3.32 2.78
20.09.2025 НП I Ниредхаза Спартак 1 - 1 Пакш 3.76 3.81 1.79
23.08.2025 НП I Ниредхаза Спартак 1 - 4 Диошдьор 2.19 3.47 2.92
09.08.2025 НП I Ниредхаза Спартак 1 - 4 Ференцварош 5.72 4.31 1.47

Като домакин 7 победи, 10 равенства и 8 загуби в последните 25 изиграни срещи.

Хронология

                         

Статистика мачове

Мачове 25  
Победи 7 28%
Равни 10 40%
Загуби 8 32%
Голове 75 3.00
Вкарани Голове 33 1.32
Получени Голове 42 1.68
Мачове Вкарал 19 76%
Мачове Получил 23 92%
Гол/Гол 18 72%
Над 1.5 22 88%
Над 2.5 15 60%
Над 3.5 10 40%
Резултати
1 - 1 6 24.00%
2 - 1 3 12.00%
2 - 2 3 12.00%
3 - 1 2 8.00%
0 - 1 2 8.00%
0 - 3 2 8.00%
1 - 4 2 8.00%
2 - 0 1 4.00%
4 - 2 1 4.00%
0 - 0 1 4.00%
0 - 4 1 4.00%
1 - 3 1 4.00%
Общо Голове
2 7 28.00%
4 7 28.00%
3 5 20.00%
1 2 8.00%
5 2 8.00%
6 1 4.00%
0 1 4.00%
Голова Разлика
0 10 40.00%
+2 4 16.00%
-3 4 16.00%
+1 3 12.00%
-1 2 8.00%
-2 1 4.00%
-4 1 4.00%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра