Коканд 1912

Коканд 1912

Суперлига
Узбекистан

Инфо
Град: Коканд

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
26.10.2020 Суперлига Коканд 1912 1 - 0 АГМК Алмалик 2.35 3.40 2.74
27.09.2020 Суперлига Коканд 1912 2 - 1 Буньодкор Ташкент - - -
16.09.2020 Суперлига Коканд 1912 0 - 2 Металург Бекабад 1.89 3.34 4.18
24.08.2020 Суперлига Коканд 1912 2 - 1 Андижан - - -
18.08.2020 Суперлига Коканд 1912 1 - 3 Пахтакор Ташкент 4.84 3.92 1.54
14.07.2020 Суперлига Коканд 1912 2 - 2 Насаф Карши 2.36 3.23 2.53
01.07.2020 Суперлига Коканд 1912 2 - 0 Маш'ал Мубарек 1.49 3.78 5.56
25.06.2020 Суперлига Коканд 1912 3 - 0 Сурхан Термез 1.81 3.41 3.74
19.06.2020 Суперлига Коканд 1912 4 - 0 Кизилкум Зарафшан - - -
14.03.2020 Суперлига Коканд 1912 2 - 1 Согдиана Джизак - - -
28.02.2020 Суперлига Коканд 1912 3 - 0 Бухара 2.14 3.27 3.17
01.12.2019 Суперлига Коканд 1912 1 - 1 Навбахор Наманган - - -
23.11.2019 Суперлига Коканд 1912 1 - 3 АГМК Алмалик 1.93 3.40 3.36
18.10.2019 Суперлига Коканд 1912 1 - 2 Кизилкум Зарафшан 1.68 3.34 4.46
30.09.2019 Суперлига Коканд 1912 2 - 3 Металург Бекабад 2.20 3.10 2.88
20.09.2019 Суперлига Коканд 1912 1 - 1 Локомотив Ташкент 2.95 3.20 2.15
15.09.2019 Суперлига Коканд 1912 3 - 0 Буньодкор Ташкент 2.67 3.40 2.18
27.08.2019 Суперлига Коканд 1912 1 - 0 Насаф Карши 3.26 3.24 1.98
17.08.2019 Суперлига Коканд 1912 2 - 1 Сурхан Термез 1.91 3.28 3.49
30.07.2019 Суперлига Коканд 1912 1 - 2 Согдиана Джизак 2.39 3.24 2.61
29.06.2019 Суперлига Коканд 1912 1 - 2 Пахтакор Ташкент - - -
15.06.2019 Суперлига Коканд 1912 2 - 2 Динамо Самарканд 2.15 3.20 2.76
18.05.2019 Суперлига Коканд 1912 0 - 2 Насаф Карши - - -
14.04.2019 Суперлига Коканд 1912 1 - 3 Бухара 2.07 3.05 3.12
31.03.2019 Суперлига Коканд 1912 0 - 0 Андижан - - -
25.11.2018 Група за Изпадане Коканд 1912 0 - 0 Согдиана Джизак - - -

Като домакин 11 победи, 6 равенства и 9 загуби в последните 26 изиграни срещи.

Хронология

                          

Статистика мачове

Мачове 26  
Победи 11 42%
Равни 6 23%
Загуби 9 35%
Голове 71 2.73
Вкарани Голове 39 1.50
Получени Голове 32 1.23
Мачове Вкарал 22 85%
Мачове Получил 17 65%
Гол/Гол 15 58%
Над 1.5 22 85%
Над 2.5 17 65%
Над 3.5 7 27%
Резултати
2 - 1 4 15.38%
3 - 0 3 11.54%
1 - 2 3 11.54%
1 - 3 3 11.54%
1 - 0 2 7.69%
0 - 0 2 7.69%
1 - 1 2 7.69%
2 - 2 2 7.69%
0 - 2 2 7.69%
2 - 0 1 3.85%
4 - 0 1 3.85%
2 - 3 1 3.85%
Общо Голове
3 10 38.46%
4 6 23.08%
2 5 19.23%
1 2 7.69%
0 2 7.69%
5 1 3.85%
Голова Разлика
+1 6 23.08%
0 6 23.08%
-2 5 19.23%
-1 4 15.38%
+3 3 11.54%
+2 1 3.85%
+4 1 3.85%