Точиги Сити
Джей2 Лига
Япония
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Точиги |
Изиграни мачове в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 0 - 0 | Точиги Сити | 2.62 | 3.43 | 2.34 |
| 06.05.2026 | Джей2 Лига | Точиги Сити | 2 - 2 | Йокохама ФК | 3.18 | 3.33 | 2.07 |
| 02.05.2026 | Джей2 Лига | Шонан Белмар | 1 - 2 | Точиги Сити | 1.74 | 3.59 | 4.08 |
| 29.04.2026 | Джей2 Лига | Сагамихара | 1 - 0 | Точиги Сити | 2.25 | 3.23 | 2.88 |
| 25.04.2026 | Джей2 Лига | Точиги Сити | 2 - 1 | Точиги СК | 2.24 | 3.23 | 2.89 |
| 18.04.2026 | Джей2 Лига | Вегалта Сендай | 5 - 0 | Точиги Сити | 1.53 | 3.91 | 5.37 |
| 12.04.2026 | Джей2 Лига | Точиги Сити | 2 - 4 | Ванрауре Х. | 2.51 | 3.02 | 2.69 |
| 04.04.2026 | Джей2 Лига | Точиги Сити | 0 - 0 | Сагамихара | 1.82 | 3.43 | 3.80 |
| 29.03.2026 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 1 - 2 | Точиги Сити | 2.48 | 2.99 | 2.75 |
| 22.03.2026 | Джей2 Лига | Точиги СК | 3 - 2 | Точиги Сити | 2.71 | 3.02 | 2.49 |
| 15.03.2026 | Джей2 Лига | Ванрауре Х. | 0 - 1 | Точиги Сити | 2.32 | 3.07 | 2.89 |
| 08.03.2026 | Джей2 Лига | Точиги Сити | 1 - 1 | Теспа Гунма | 2.15 | 3.41 | 2.92 |
| 28.02.2026 | Джей2 Лига | Точиги Сити | 1 - 3 | Шонан Белмар | 2.85 | 3.18 | 2.27 |
| 22.02.2026 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 5 - 1 | Точиги Сити | 2.02 | 3.18 | 3.38 |
| 15.02.2026 | Джей2 Лига | Точиги Сити | 0 - 1 | Блаублиц Акита | 2.12 | 3.27 | 3.07 |
| 07.02.2026 | Джей2 Лига | Точиги Сити | 1 - 4 | Вегалта Сендай | 2.69 | 3.02 | 2.50 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 8 загуби в последните 16 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Вегалта Сендай | 1 - 4 | 5 - 0 |
| 2 | Шонан Белмар | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 3 | Блаублиц Акита | 0 - 1 | |
| 4 | Сагамихара | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Йокохама ФК | 2 - 2 | 5 - 1 |
| 6 | Теспа Гунма | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Монтедио Ямагата | 1 - 2 | |
| 8 | Точиги Сити | - | - |
| 9 | Точиги СК | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 10 | Ванрауре Хачинохе | 2 - 4 | 0 - 1 |
| 1 | Вентфорет Кофу | ||
| 2 | Иваки | ||
| 3 | Консадол Сапоро | ||
| 4 | Омия Ардижа | ||
| 5 | Гифу | ||
| 6 | Фуджиеда МИФК | ||
| 7 | Мацумото Ямага | ||
| 8 | Джубило Ивата | ||
| 9 | Фукушима Юнайтед | ||
| 10 | Нагано Парсейро | ||
| 1 | Каталер Тояма | ||
| 2 | Кочи Юнайтед | ||
| 3 | Албирекс Ниигата | ||
| 4 | Токушима Вортис | ||
| 5 | Ехиме ФК | ||
| 6 | Звейген Канадзава | ||
| 7 | Имабари | ||
| 8 | Нара Клуб | ||
| 9 | Осака | ||
| 10 | Каматамаре Сануки | ||
| 1 | Тегеваджаро Миядзаки | ||
| 2 | Саган Тошу | ||
| 3 | Кагошима Юнайтед | ||
| 4 | Ренофа Ямагучи | ||
| 5 | Роасо Кумамото | ||
| 6 | Гайнаре Тотори | ||
| 7 | Оита Тринита | ||
| 8 | Рейлак Шига | ||
| 9 | Гираванц Китакюшу | ||
| 10 | Рюкю |
Статистика мачове
| Мачове | 16 | |
| Победи | 4 | 25% |
| Равни | 4 | 25% |
| Загуби | 8 | 50% |
| Голове | 49 | 3.06 |
| Вкарани Голове | 17 | 1.06 |
| Получени Голове | 32 | 2.00 |
| Мачове Вкарал | 11 | 69% |
| Мачове Получил | 13 | 81% |
| Гол/Гол | 10 | 62% |
| Над 1.5 | 11 | 69% |
| Над 2.5 | 10 | 62% |
| Над 3.5 | 7 | 44% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 2 | 12.50% |
| 0 - 1 | 2 | 12.50% |
| 1 - 2 | 2 | 12.50% |
| 1 - 0 | 1 | 6.25% |
| 2 - 1 | 1 | 6.25% |
| 3 - 2 | 1 | 6.25% |
| 5 - 0 | 1 | 6.25% |
| 5 - 1 | 1 | 6.25% |
| 1 - 1 | 1 | 6.25% |
| 2 - 2 | 1 | 6.25% |
| 1 - 3 | 1 | 6.25% |
| 1 - 4 | 1 | 6.25% |
| 2 - 4 | 1 | 6.25% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 3 | 18.75% |
| 3 | 3 | 18.75% |
| 5 | 3 | 18.75% |
| 0 | 2 | 12.50% |
| 4 | 2 | 12.50% |
| 6 | 2 | 12.50% |
| 2 | 1 | 6.25% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 4 | 25.00% |
| 0 | 4 | 25.00% |
| +1 | 3 | 18.75% |
| -2 | 2 | 12.50% |
| +4 | 1 | 6.25% |
| +5 | 1 | 6.25% |
| -3 | 1 | 6.25% |
Оставащи мачове по кръгове
| Кр | Дата | Домакин | Гост | 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 16.05.2026 | Точиги Сити | - | Монтедио Ямагата | 2.06 | 3.33 | 3.21 |
| 18 | 24.05.2026 | Блаублиц Акита | - | Точиги Сити | - | - | - |