Орландо Пайрътс

Орландо Пайрътс

Висша Лига
Южна Африка

Инфо
Град: Йоханесбург
Стадион: Орландо
Капацитет: 45 000
Снимки: Гугъл карта

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
13.10.2026 Висша Лига Орландо Пайрътс 3 - 0 ТС Галакси 1.19 5.40 14.84
10.10.2026 МТН 8 Орландо Пайрътс 0 - 2 Мамелоди Съндаунс 2.72 2.94 2.48
17.09.2026 Висша Лига Орландо Пайрътс 2 - 0 Дърбан Сити 1.34 4.22 9.14
29.08.2026 МТН 8 Орландо Пайрътс 3 - 0 Сехухуне Юн. 1.38 3.98 7.74
25.08.2026 Висша Лига Орландо Пайрътс 2 - 0 Сехухуне Юн. 1.32 4.34 9.19
08.08.2026 МТН 8 Орландо Пайрътс 1 - 1 Дърбан Сити 1.21 5.44 10.81
01.08.2026 Висша Лига Орландо Пайрътс 2 - 0 Милфорд 1.23 5.22 11.65
24.07.2026 Приятелски срещи Орландо Пайрътс 0 - 1 Неом 2.16 3.17 2.99
22.07.2026 Приятелски срещи Орландо Пайрътс 1 - 0 Лас Палмас 3.63 3.53 1.82
18.07.2026 Приятелски срещи Орландо Пайрътс 2 - 1 Кадис 2.58 3.20 2.40
15.07.2026 Приятелски срещи Орландо Пайрътс 1 - 1 Кордоба 3.20 3.33 2.02
16.05.2026 Висша Лига Орландо Пайрътс 0 - 0 Дърбан Сити 1.18 5.70 14.05
26.04.2026 Висша Лига Орландо Пайрътс 1 - 1 Кайзер Чийфс 1.45 3.75 6.86
18.04.2026 Висша Лига Орландо Пайрътс 3 - 0 АмаЗулу Дърбан 1.20 5.49 12.44
07.04.2026 Висша Лига Орландо Пайрътс 5 - 0 Ламонтвил Голдън Ероус 1.17 5.72 14.84
14.03.2026 Висша Лига Орландо Пайрътс 1 - 1 Сивелеле 1.28 4.39 11.42
11.03.2026 Висша Лига Орландо Пайрътс 2 - 0 Ричардс Бей 1.26 4.61 11.01
18.02.2026 Висша Лига Орландо Пайрътс 1 - 2 Мамелоди Съндаунс 2.81 2.59 2.76
14.02.2026 Висша Лига Орландо Пайрътс 3 - 0 Марумо Галантс 1.28 4.55 10.32
31.01.2026 Висша Лига Орландо Пайрътс 2 - 0 Магеси 1.35 4.02 9.26
06.12.2025 Телком Кнокаут Орландо Пайрътс 0 - 0 Марумо Галантс 1.52 3.50 5.76
25.11.2025 Висша Лига Орландо Пайрътс 2 - 0 Чипа Юнайтед 1.25 4.75 11.89
28.10.2025 Телком Кнокаут Орландо Пайрътс 2 - 1 Магеси - - -
25.10.2025 ШЛ Африка Орландо Пайрътс 3 - 0 Сент Е. Лупопо 1.13 6.61 16.23
22.10.2025 Висша Лига Орландо Пайрътс 1 - 0 Полокване Сити 1.31 4.18 10.54
04.10.2025 Телком Кнокаут Орландо Пайрътс 1 - 0 Сивелеле 1.33 4.23 8.05
30.09.2025 Висша Лига Орландо Пайрътс 2 - 0 ТС Галакси 1.53 3.46 6.52
13.09.2025 МТН 8 Орландо Пайрътс 0 - 0 Стеленбош 1.85 3.05 4.16
26.08.2025 Висша Лига Орландо Пайрътс 1 - 0 Орбит Колидж 1.39 3.92 8.18

Като домакин 19 победи, 7 равенства и 3 загуби в последните 29 изиграни срещи.

Хронология

                             

Статистика мачове

Мачове 29  
Победи 19 66%
Равни 7 24%
Загуби 3 10%
Голове 58 2.00
Вкарани Голове 47 1.62
Получени Голове 11 0.38
Мачове Вкарал 24 83%
Мачове Получил 9 31%
Гол/Гол 7 24%
Над 1.5 21 72%
Над 2.5 9 31%
Над 3.5 1 3%
Резултати
2 - 0 7 24.14%
3 - 0 5 17.24%
1 - 0 4 13.79%
1 - 1 4 13.79%
0 - 0 3 10.34%
2 - 1 2 6.90%
5 - 0 1 3.45%
0 - 1 1 3.45%
0 - 2 1 3.45%
1 - 2 1 3.45%
Общо Голове
2 12 41.38%
3 8 27.59%
1 5 17.24%
0 3 10.34%
5 1 3.45%
Голова Разлика
+2 7 24.14%
0 7 24.14%
+1 6 20.69%
+3 5 17.24%
-1 2 6.90%
+5 1 3.45%
-2 1 3.45%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра