Англия - Висша Лига (2012 - 2013)
19:30
Астън Вила
Тотнъм
Тотнъм набраха скорост и подобриха представянето си според много футболни хора в Англия. Изглежда, че Бояш напипа правиелният начин на игра за вишата лига. Доста от букмейкърите фаворизираха гостите и то доста, аз обаче си мисля, че в този мач на Тотнъм ще им е доста трудно особено след онова осем на нула което записа Астън Вила срещу Челси. В този мач играчите на Вила ще търсят прошка както от фенове, така и пред ръководство. Тимът на домакините се смъкна доста в подреждането и в момента заема шеснадесетата позиция, само на три точки от зоната на изпадащите. Със сигурност това, както и срамният резултат постигнат преди няколко дни ще са достатъчен стимул за да се хвърлят на сто процента в този мач. аз лично избирам да заложа на равен. Първо заради всичко написано по горе и второ заради коефициента даден от букмейкърите за този знак. Прогноза Х. в тази среща според мен. Пожелавам ви успех!
X @ 3.50 x 10 # Xermi
Още инфо за мача Астън Вила - Тотнъм
Инфо за типстъра Xermiза декември 2012
| Баланс: | -74.30 (25.70) |
| Познаваемост: | 35% |
| Среден коефициент: | 2.86 |
| Общо прогнози: | 55 |
| Познати прогнози: | 19 |
| Сгрешени прогнози: | 36 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 25.12.2012 01:11. Възможни са промени към настоящия момент!
| dbzldimov | +138.70 |
| milchopan | +86.50 |
| Chocata | +86.40 |
| valdes | +79.80 |
| vasio1 | +74.30 |
| dira4yt | +72.40 |
| martin_vd | +64.70 |
| stoqn | +59.70 |
| FILIP77 | +56.14 |
| Barcello Georgiev | +56.10 |