Шампионска Лига гр. G
21:45
Барселона
(Испания)
Селтик
(Шотландия)
Днес от 21:45ч. българско време в мач от група "G" един срещу друг ще се изправят отборите на Барселона и Селтик. Домакините започнаха великолепно от началото на сезона във вътрешното първенство като водят пред Реал Мадрид с 8 точки като това е и най голямата разлика между двата отбора в толкова ранен етап от първенството от много години насам, в групата в ШЛ са на 1 място в класирането с актив от 6 точки спечелени от 2 победи при голова разлика 5/2. Гостите заемат 2 място в групата с актив от 4 точки спечелени от 1п. и 1р. при голова разлика 3/2 и в днешния мач ще излязат като алтсайдер срещу далеч по именития си съперник. В директните срещи между тези два отбора в последното десетилетие Барса имат 3 победи 2 равенства и 1 победа за Селтик. Несъмнено домакините са с класи над своя съперник и според всички прогнози те ще победят, но аз ще заложа за изненадата и победа за гостите което звучи налудничево но в футбола всичко може да се случи.
2 @ 26.00 x 10 # VasKo
Още инфо за мача Барселона - Селтик
Инфо за типстъра VasKoза октомври 2012
| Баланс: | -99.70 (0.30) |
| Познаваемост: | 21% |
| Среден коефициент: | 5.39 |
| Общо прогнози: | 29 |
| Познати прогнози: | 6 |
| Сгрешени прогнози: | 23 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 23.10.2012 10:46. Възможни са промени към настоящия момент!
| vihur | +106.30 |
| Xermi | +62.80 |
| Manilov | +50.40 |
| dbzldimov | +48.90 |
| monopol | +46.80 |
| mom4o1993 | +37.10 |
| sidnikam | +29.40 |
| bobura | +24.10 |
| FILIP77 | +12.64 |
| Razor | +11.00 |