Франция - Купа на Лигата (2012 - 2013)
21:00
Бастия
Оксер
На 31 октомври (Сряда) от 21:00 часа в среща от Франция Купа на Лигата сезон 2012 2013 един срещу друг се изправят отборите на Бастия и Оксер. След като Бастия се издигнаха от 2 лига в 1 те сега не се представят никак добре, но в последните си 5 срещи те успяха да си подобрят формата и се представят доста добре след като нямат загуба в тях. Гостите от Оксер не се представят зле след като отпаднаха от 1 лига в 2, но не се представят и много добре, но в последната си трудна среща срещу Дижон те успяха да спечелят с 0:1. В последните 10 изиграни срещи между тези два френски отбора Бастия спечелват 3, Оксер спечелват 6 и 1 път завършват без да се победят. Тази среща ще е доста интересна понеже се срещат отборът на Бастия, който миналия сезон беше в 2 лига, а сега е в 1 и отборът на Оксер, който миналия сезон беше в 1 лига, а сега е в 2. Мисля, че Оксер като по-опитен отбор ще спечелят тази среща.
2 @ 5.00 x 10 # dimrock
Още инфо за мача Бастия - Оксер
Инфо за типстъра dimrockза октомври 2012
| Баланс: | -32.70 (67.30) |
| Познаваемост: | 47% |
| Среден коефициент: | 2.09 |
| Общо прогнози: | 45 |
| Познати прогнози: | 21 |
| Сгрешени прогнози: | 24 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 31.10.2012 14:23. Възможни са промени към настоящия момент!
| vihur | +106.30 |
| Xermi | +62.80 |
| Manilov | +50.40 |
| dbzldimov | +48.90 |
| monopol | +46.80 |
| mom4o1993 | +37.10 |
| sidnikam | +29.40 |
| bobura | +24.10 |
| FILIP77 | +12.64 |
| Razor | +11.00 |