Лига Европа гр. C
22:05
Борусия М'Гладбах
(Германия)
Фенербахче
(Турция)
Вторите си мачове от група С на евро турнира Лига Европа ще изиграят и отборите на Борусия М 'Гладбах и Фенербахче. На старта домакините записаха нулево равенство, а гостите направиха същото само, че с резултат 2:2. Домакините не се справят и добре в първенството като и там имат доста лоша статистика. Борусия М' Гладбах имат общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства. Другият отбор, отборът на гостите, а именно Фенербахче има много лоша статистика в турското първенство в сравнение с изминалите сезони. Те имат общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания. Аз мисля, че този мач не би бил много интересен с оглед лошите форми в които се намират и двата отбора, но пък аз мисля, че ще изгледаме едно красиво нулево равенство между двата тима. Според мен дори няма да падне и гол.
X @ 3.50 x 10 # plamo_pl2
Още инфо за мача Борусия М'Гладбах - Фенербахче
Инфо за типстъра plamo_pl2за октомври 2012
| Баланс: | -35.20 (64.80) |
| Познаваемост: | 33% |
| Среден коефициент: | 2.41 |
| Общо прогнози: | 9 |
| Познати прогнози: | 3 |
| Сгрешени прогнози: | 6 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 04.10.2012 14:23. Възможни са промени към настоящия момент!
| vihur | +106.30 |
| Xermi | +62.80 |
| Manilov | +50.40 |
| dbzldimov | +48.90 |
| monopol | +46.80 |
| mom4o1993 | +37.10 |
| sidnikam | +29.40 |
| bobura | +24.10 |
| FILIP77 | +12.64 |
| Razor | +11.00 |