Шампионска Лига гр. C (2016 - 2017)
21:45
Борусия М'Гладбах
(Германия)
Селтик
(Шотландия)
Здравейте, колеги! Днес е поредната порция европейски футбол от Шампионска лига. Почти всяка от днешните срещи е с явен фаворит и тази е една от тях. За мен също Борусия М 'Гладбах е фаворит, но съвсем не съм сигурен в лесната им победа, на мисълта за каквато навеждат коефициентите. Алваро Домингес, Марвин Шулц, Мамаду Дукуре и Хосип Дрмич са контузени за домакините, а под въпрос са Ибрахима Траоре, Андреас Кристенсен, Торган Азар и Рафаел. За гостите липсва Логан Байли, но доколкото разбрах той е контузен от доста време. Мачът е по-важен за Селтик и според мен те имат сили да вземат поне точка от него.
X2 @ 2.63 x 10 # shitamki
Още инфо за мача Борусия М'Гладбах - Селтик
Инфо за типстъра shitamkiза ноември 2016
| Баланс: | +69.90 (169.90) |
| Познаваемост: | 85% |
| Среден коефициент: | 1.85 |
| Общо прогнози: | 13 |
| Познати прогнози: | 11 |
| Сгрешени прогнози: | 2 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 01.11.2016 16:56. Възможни са промени към настоящия момент!
| oberti | +213.85 |
| effenberg | +166.40 |
| totnam.1970 | +161.50 |
| BULTERIER | +160.16 |
| Ktips | +135.00 |
| ZOTO | +128.40 |
| geri | +115.00 |
| lazotipster | +102.60 |
| __Amazing__ | +98.50 |
| unimposible86 | +95.40 |