Англия - Висша Лига (2012 - 2013)
18:00
Челси
Ливърпул
Челси - Ливърпул единица. Това е моето мнение. Тимът на Ливърпул определено се намира в криза. В последните 4 мача тимът записа 2 поражения и 2 равенства. А преди това има две победи в актива си с по 1-0. Нападението е слабо и се вижда от всички, че всичко по-интересно в клуба става с помощта на един невероятен Суарес. Една птичка пролет не прави. От друга страна отбора на Челси е възроден след като с помощта на рефера бяха победени от силния отбор на Ман. Юнт. Всички видяхме какво се случи в сряда в двубоя от шампионска лига срещу Шахтьор Донецк. Само себераздаването на отбора Челси и непримиримост пред равенството им помогна да вземат трите точки. Въпреки това си мисля, че този отбор на сините има потенциал за поредна титла тази година и смятам че в този двубой ще има страшно много голове като един повече ще вкарат играчите на Абрамович, а и още повече след очакваната победа на пуврия в класирането Ман. Юнайтед в събота. Моята прогноза е 1.
1 @ 1.95 x 10 # Gangman
Още инфо за мача Челси - Ливърпул
Инфо за типстъра Gangmanза ноември 2012
| Баланс: | -21.90 (78.10) |
| Познаваемост: | 43% |
| Среден коефициент: | 2.30 |
| Общо прогнози: | 28 |
| Познати прогнози: | 12 |
| Сгрешени прогнози: | 16 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 10.11.2012 14:07. Възможни са промени към настоящия момент!
| valdes | +209.00 |
| Xermi | +111.00 |
| dira4yt | +103.40 |
| dimrock | +54.90 |
| Vracunkata | +43.70 |
| A40_mainata | +31.90 |
| svet9595 | +28.30 |
| SkyDraGoN | +21.50 |
| scarface_mtb | +21.00 |
| Levski1914 | +17.80 |