Англия - Висша Лига (2012 - 2013)
18:00
Челси
Манчестър Сити
Мач в който един срещу друг застават два отбора претенденти за първото място. Тимът на домакините от Челси окомплектоваха добър отбор с доста добри играчи с страхотни индивидуални качества, но въпреки това не се представят на желаното ниво и е доста непостоянен. Роберто Диматео бе сменен с Бенитес което предполага нов стил на игра от домакините както и нова тактика. Гостите не се представят така както им се иска трениорът им манчини също е на ръба въпреки, че твъри, че не се притеснява за бъдещето си в клуба но... И двата тима ще търсят трите точки но според мен ще заложат и на сигурноста. Според мен равен резултат ще е една доста добра прогноза за това дерби. Като погледнем статистиката и директните срещи по между им виждаме пет победи за домакина и пет победи за госта от изиграни обшо десет мача. С оглед на това, че няма равен резултат в последните десет срещи аз сум склонен да го търся в този мач. Пожелавам ви успех!
X @ 3.50 x 10 # Xermi
Още инфо за мача Челси - Манчестър Сити
Инфо за типстъра Xermiза ноември 2012
| Баланс: | +111.00 (211.00) |
| Познаваемост: | 43% |
| Среден коефициент: | 2.77 |
| Общо прогнози: | 44 |
| Познати прогнози: | 19 |
| Сгрешени прогнози: | 25 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 24.11.2012 20:28. Възможни са промени към настоящия момент!
| valdes | +209.00 |
| Xermi | +111.00 |
| dira4yt | +103.40 |
| dimrock | +54.90 |
| Vracunkata | +43.70 |
| A40_mainata | +31.90 |
| svet9595 | +28.30 |
| SkyDraGoN | +21.50 |
| scarface_mtb | +21.00 |
| Levski1914 | +17.80 |