Шампионска Лига гр. E
21:45
Челси
(Англия)
Нордселанд
(Дания)
Във втория мач от група Е Челси посреща отборът на Нордселанд. Лондончани заемат временното 3-то място в групата с актив от 7 точки постигнати след 2 победи, 1 равен и 2 загуби. На домакините им трябва задължителна победа и благоприятен резултат от другата среща за да могат да се класират напред в турнира Нордселанд заема 4-то място в групата с актив от 1 точка постигнати след 1 равен и 4 загуби, като до момента нямат победа в турнира. Те нямат и шансове да продължат европейското си участие в Лига Европа, дори да постигнат нещо в Лондон. В този мач мисля че ще паднат много голове заради причината, че ако Челси победи ще им трябва и добра голова разлика, те имат да връщат много на своята публика и мисля, че ще се получи 1 голов трилър. Тук знакът е 1 е може да се каже почти сигурен, но заради малкият коефициент който дават букмейкърите (и то нормално да е така) аз ще го играя над 3.5 гола. Като се надяваме да видим още повече разбира се. Успех на всички. .
+3.5 @ 2.05 x 10 # stoqn
Още инфо за мача Челси - Нордселанд
Инфо за типстъра stoqnза декември 2012
| Баланс: | +59.70 (159.70) |
| Познаваемост: | 47% |
| Среден коефициент: | 2.68 |
| Общо прогнози: | 34 |
| Познати прогнози: | 16 |
| Сгрешени прогнози: | 18 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 05.12.2012 15:02. Възможни са промени към настоящия момент!
| dbzldimov | +138.70 |
| milchopan | +86.50 |
| Chocata | +86.40 |
| valdes | +79.80 |
| vasio1 | +74.30 |
| dira4yt | +72.40 |
| martin_vd | +64.70 |
| stoqn | +59.70 |
| FILIP77 | +56.14 |
| Barcello Georgiev | +56.10 |