Шампионска Лига гр. E
21:45
Челси
(Англия)
Шахтьор Донецк
(Украйна)
Челси нямаха спортно щастие в мача си от миналия кръг и загубиха. Сега иматжвъзможност за реванш. Положението в групата стана много завързано и дори след изиграването на настоящия мач няма да има яснота кой ще прескочи в следващата фаза. Определям Челси като водещия отбор, но Шахтьор Донецк са се доказали като много корав отбор и мача ще изключително оспорван, като знака на срещата ще може да се промени до последния съдийски сигнал. За домакините е много важно да си вземат трите точки тъй като имат гостуване на Ювентус и ако днес не победят, ще им се усложни задачата. Равенството също е вариант, но то би задоволило повече гостите които за момента са първи в групата. Аз клоня към победа на Челси. Първо защото те ще играят единствено с мисъл за победа и второ време е Шахтьор Донецк да загубят. Те са в серия от 28 мача без загуба, от тези 28 мача имат само 2 равенства. Ако Челси не успеят да ги победят, то тогава кой.
1 @ 1.95 x 10 # monopol
Още инфо за мача Челси - Шахтьор Донецк
Инфо за типстъра monopolза ноември 2012
| Баланс: | -41.90 (58.10) |
| Познаваемост: | 42% |
| Среден коефициент: | 2.64 |
| Общо прогнози: | 53 |
| Познати прогнози: | 22 |
| Сгрешени прогнози: | 31 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 07.11.2012 12:17. Възможни са промени към настоящия момент!
| valdes | +209.00 |
| Xermi | +111.00 |
| dira4yt | +103.40 |
| dimrock | +54.90 |
| Vracunkata | +43.70 |
| A40_mainata | +31.90 |
| svet9595 | +28.30 |
| SkyDraGoN | +21.50 |
| scarface_mtb | +21.00 |
| Levski1914 | +17.80 |