Шотландия - Премиършип (2011 - 2012)
21:45
Дънфърмлин
Килмарнък
Последния в класирането на шотландската Премиер Лига-Дънфърмлин посреща на своя "East End Park" заемащия 8-ма позиция отбор на Килмарнък. Дънфърмлин е единствения отбор в дивизията, който все още няма домакинска победа, като след 11 изиграни мача "East End Park" е с баланс 0-4-7. Към днешна дата отбора предпочита да печели точките си предимно в гостуванията и 13 от всички 17 в техния актив са спечелени далеч от дома. Тази "нула" в графа домакинства може да бъде запълнена още днес в предвид днешния им противник.
Килмарнък противно на своите домакини разчитат на точките предимно у дома, докато в гостуванията нещата не са никак добре - 1 победа, 5 равенства и 5 загуби е равносметката на отбора от всички 11 визити и тези показатели им отреждат последно място в графа "гостувания".
За Дънфърмлин днес ще дебютират привлечените под наем от Глазгоу Рейнджърс Jordan McMillan и Kyle Hutton. Полузащитникът Hutton пристига с договор до края на сезона, а защитникът McMillan подписа 18 - месечен контракт, който ще го задържи на "East End Park" до 31 май 2013 г. Останалите добри новини за мениджъра Jim McIntyre са свързани със завръщането в състава на двама негови ключови футболисти - защитникът Austin McCann (14 мача/1 гол) и полузащитникът Paul Burns (19 мача/1 гол), които преодоляха своите контузии и ще са на разположение на своя мениджър.
Това е третия мач за Килмърнък за последните 10 календарни дни и неминуемо при тях ще има натрупана умора. Това може би ще принуди мениджъра K. Shiels да направи някои промени в състава в предвид сгъстения цикъл в който играе неговия отбор. Отделно от това той няма да може да разчита на Gary Harkins, Danny Buijs, Alex Pursehouse и Ryan O 'Leary, които ще пропуснат това гостуване поради различни контузии.
Тук отново ще заложа на по-мотивирания от двата отбора (поне според мен). Това е първото от трите поредни домакинства за Дънфърмлин. Само 4 дни след този мач те приемат Глазгоу Рейнджърс, а след това идва ред и на Инвърнест. Гостите са много далеч от двете горещи зони в класирането и като че ли сезонът за тях приключи. Те си осигуриха финал в турнира за Купата на Лигата срещу Селтик следващия месец, а и 10-те точки разлика до зоната на изпадащите засега им гарантират относително спокойствие.
Успех!
1 @ 3.40 x 10 # bravo
Още инфо за мача Дънфърмлин - Килмарнък
Инфо за типстъра bravoза февруари 2012
| Баланс: | -44.70 (55.30) |
| Познаваемост: | 22% |
| Среден коефициент: | 2.88 |
| Общо прогнози: | 9 |
| Познати прогнози: | 2 |
| Сгрешени прогнози: | 7 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 07.02.2012 12:11. Възможни са промени към настоящия момент!
| TodorIvanov | +128.30 |
| Lele | +94.60 |
| veso | +90.88 |
| bru4let | +83.30 |
| ribamech77 | +80.80 |
| Krasi | +72.00 |
| glum | +66.00 |
| vovo1987 | +62.50 |
| FILIP77 | +49.40 |
| be6ikta6 | +49.00 |