Нидерландия - КНВБ Купа (2012 - 2013)
19:45
Де Граафшап
Го Ахед Игълс
Когато атава въпрос за мач от Ерсте Дивизи не е лесно да се прогнозира. Там често стават изненади, а когато мача е купата тогава задачата се усложнява още повече. Реших да рискувам да прогнозирам този мач само на базата "теорията на вероятностите. Де Граафшап нямат победа на собствен терен 4 поредни мача, като 3-те последни завършиха на равно. Като знаем че по принцип ремитата не са много популярни в Холандия, а имаме вече 3 поредни, ме кара да изключа знака Х като най-малко вероятен за този двубой. Остава да махна още един знак и каквото остане това ще е прогнозата ми. Накланям към знак 1 заради факта че Де Граафшап не са побеждавали от 4 мача на собствен терен, а не са слаби. Изявите им като гости показват че те имат потенциал. Така че ми се вижда най-логично този мач да завърши с победа за домакините. Разбира се във футбола не може да се разчита само на логиката, за това определям прогнозата си като рискована. Въпреки това ще се пробвам.
1 @ 2.00 x 10 # monopol
Още инфо за мача Де Граафшап - Го Ахед Игълс
Инфо за типстъра monopolза октомври 2012
| Баланс: | +46.80 (146.80) |
| Познаваемост: | 41% |
| Среден коефициент: | 2.69 |
| Общо прогнози: | 69 |
| Познати прогнози: | 28 |
| Сгрешени прогнози: | 40 |
| Отложени мачове: | 1 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 30.10.2012 09:03. Възможни са промени към настоящия момент!
| vihur | +106.30 |
| Xermi | +62.80 |
| Manilov | +50.40 |
| dbzldimov | +48.90 |
| monopol | +46.80 |
| mom4o1993 | +37.10 |
| sidnikam | +29.40 |
| bobura | +24.10 |
| FILIP77 | +12.64 |
| Razor | +11.00 |