Франция - Лига 1 (2012 - 2013)
21:00
Евиан Тонон
Лил
Лил не са във ворма през този сезон и правят доста незадоволителни резултати не само в Лига 1 на Франция, а и в Шампионската Лига. Сега им предстои мач срещу по-слаб противник - Евиан Тонон и е нормлано да ги смятаме за фаворити. Аз обаче смятам че те няма да победят в този мач. Раздвоявам се да избера между равенство и победа за гостите. Причините да смятам че Лил няма да победят са: 1. Заради слабата форма на отбора. 2. Лил имат мач от Шампионската Лига в сряда срещу Байерн Мюнхен. Те имат 3 загуби от 3 мача там и този мач се явява като последна възможност на тима да се пребори за добро място в групата. Така че очаквам цялото внимание и концентрация на Лил да са насочени още от сега за двубоя им от Шампионската Лига. Това ще на настройката им за мача с Евиан Тонон и ще повлияе на и без това незадоволителната им игра. Те по скоро ще си пазят силите за сряда и няма да се раздадат на 100%. Вероятно ще се активизират само ако са изоставащи в резултата. Равенството ще задоволи и двата отбора, за това давам прогноза знак Х. Имам известни притеснения че домакините може да са по активни от колкото очаквам и да успеят да излъжат противника и да спечелят мача.
X @ 3.20 x 10 # monopol
Още инфо за мача Евиан Тонон - Лил
Инфо за типстъра monopolза ноември 2012
| Баланс: | -41.90 (58.10) |
| Познаваемост: | 42% |
| Среден коефициент: | 2.64 |
| Общо прогнози: | 53 |
| Познати прогнози: | 22 |
| Сгрешени прогнози: | 31 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 03.11.2012 09:35. Възможни са промени към настоящия момент!
| valdes | +209.00 |
| Xermi | +111.00 |
| dira4yt | +103.40 |
| dimrock | +54.90 |
| Vracunkata | +43.70 |
| A40_mainata | +31.90 |
| svet9595 | +28.30 |
| SkyDraGoN | +21.50 |
| scarface_mtb | +21.00 |
| Levski1914 | +17.80 |