Лига Европа гр. G
20:00
Фехервар
(Унгария)
Генк
(Белгия)
Здравейте приятели на футбола. Днес искам да направя една прогноза за мач от груповата фаза на лига Европа, а именно двубоя м/у отборите на Видеотон Фехервар и Генк. Напоследък много негативни емоции се струпаха на момчетата от отбора домакин - завършиха на равно за първенство и загубиха мач за купата на страната. Отбора на Генк по моето е по-класен и няма да се задоволи с нищо по-малко от победата в този сблъсък. Трите точки като гост на Генк биха им осигурили сигурна позиция на първото място в лигата и 100% продължаване къг фазата на директните елиминации предвид че отбора на Видеотон Фехервар е пряк канкурент за това. Мисля че по резултатното нападение на отбора който гостува ще даде отражение за крайния развой на мача. Гостите са вкарали осем гола и са допуснали само четири, като домакините са вкарали пет, но и са допуснали толкова. Успех на всички участници в играта.
2 @ 2.63 x 10 # Gangman
Още инфо за мача Фехервар - Генк
Инфо за типстъра Gangmanза ноември 2012
| Баланс: | -21.90 (78.10) |
| Познаваемост: | 43% |
| Среден коефициент: | 2.30 |
| Общо прогнози: | 28 |
| Познати прогнози: | 12 |
| Сгрешени прогнози: | 16 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 21.11.2012 09:48. Възможни са промени към настоящия момент!
| valdes | +209.00 |
| Xermi | +111.00 |
| dira4yt | +103.40 |
| dimrock | +54.90 |
| Vracunkata | +43.70 |
| A40_mainata | +31.90 |
| svet9595 | +28.30 |
| SkyDraGoN | +21.50 |
| scarface_mtb | +21.00 |
| Levski1914 | +17.80 |