Турция - Супер Лига (2012 - 2013)
20:00
Фенербахче
Анталияспор
Анталияспор се представят учудващо добре до сега. Те заемат 2 място с 5 победи и 3 загуби. Обаче доброто им представяне за мен е само временно. Като разгледам мачовете им до сега се вижда че са постигнали точките си срещу слаби отбори, а когато са играли срещу обичайно силните претърпяват сериозни загуби. Сега когато ще играят срещу Фенербахче ще им е много трудно да покажат добра игра. Домакините може да са малко уморени от мача си в Лига Европа, но все пак те са голям отбор с дълга резервна скамейка. Така че имат варианти за евентуални смени в титулярния състав. Изявите им в Европа са много успешни, но не така стоят нещата в Супер Лигата. Те изостават от лидера, но пък са с мач по малко. Така че ако днес бият ще стопят разликата само на 2 точки. Прави впечатление че имат повече равенства от колкото победи, а това не е нормално за отбор от ранга на Фенербахче. Така че очаквам да излязат за този мач пределно мобилизирани и да си вземат трите точки.
1 @ 1.50 x 10 # monopol
Още инфо за мача Фенербахче - Анталияспор
Инфо за типстъра monopolза октомври 2012
| Баланс: | +46.80 (146.80) |
| Познаваемост: | 41% |
| Среден коефициент: | 2.69 |
| Общо прогнози: | 69 |
| Познати прогнози: | 28 |
| Сгрешени прогнози: | 40 |
| Отложени мачове: | 1 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 29.10.2012 09:29. Възможни са промени към настоящия момент!
| vihur | +106.30 |
| Xermi | +62.80 |
| Manilov | +50.40 |
| dbzldimov | +48.90 |
| monopol | +46.80 |
| mom4o1993 | +37.10 |
| sidnikam | +29.40 |
| bobura | +24.10 |
| FILIP77 | +12.64 |
| Razor | +11.00 |