Турция - Купа на Турция (2012 - 2013)
20:30
Фенербахче
Сивасспор
Тук смятам да заложа на победа за домакините от Фенербахче. Домакините са институция в турският футбол и въпреки слабите игри на последък смятам, че ще победят в тази среща. След загубата в последния кръг от Галатасарай, сега футболистите на домакините ще се опитат да излязат от ситуацията в която сенамират и да забравят загубата от един от най големите си врагове на терена, а какво по хубаво от една изразителна победа в този мач за купата на Турция, В предишните двубой домакините водят в статистиката след седем победи, два равни и една единствена загуба след дест изиграни мача с този съперник, така, че мисля, че и този път крайният резултат няма да е по различен от предходните. Победа за Фенербахче е най добрата прогноза в този мач според мен, затова залагам на победа на домакините. Според мен гостуващият отбор няма силите да победи Фенерите. Прогноза в тази среща 1. Пожелавам ви успех!
1 @ 1.67 x 10 # Xermi
Още инфо за мача Фенербахче - Сивасспор
Инфо за типстъра Xermiза декември 2012
| Баланс: | -74.30 (25.70) |
| Познаваемост: | 35% |
| Среден коефициент: | 2.86 |
| Общо прогнози: | 55 |
| Познати прогнози: | 19 |
| Сгрешени прогнози: | 36 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 19.12.2012 00:17. Възможни са промени към настоящия момент!
| dbzldimov | +138.70 |
| milchopan | +86.50 |
| Chocata | +86.40 |
| valdes | +79.80 |
| vasio1 | +74.30 |
| dira4yt | +72.40 |
| martin_vd | +64.70 |
| stoqn | +59.70 |
| FILIP77 | +56.14 |
| Barcello Georgiev | +56.10 |