Англия - Чемпиъншип (2012 - 2013)
21:45
Ипсуич
Нотингам Форест
„Трактористите“ посрещат "Червените" на своя стадион Портман Роуд с капацитет 30 311. Домакините се представят повече от зле този сезон. Въпреки това обаче тази среща ми е леко притеснителна, по верния залог би бил Х2, но коефицента е доста нисък. По принцип рядко поглеждам нещо под 2. Ако те е яд поне да си струва. Да се върнем на срещата обаче. Домакините имат само три победи в последните 18 изиграни срещи. Което ги поставя в положението на аутсайдери. Винаги може да се получи изненада обаче, надявам се да не е сега обаче. Директните двубои са в моя полза. В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ипсуич имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. Гостите са със само три загуби и при евентуална победа днес ще направят три поредни гръга с три победи, нека им стискаме палци: -)
2 @ 2.30 x 10 # dira4yt
Още инфо за мача Ипсуич - Нотингам Форест
Инфо за типстъра dira4ytза ноември 2012
| Баланс: | +103.40 (203.40) |
| Познаваемост: | 45% |
| Среден коефициент: | 2.87 |
| Общо прогнози: | 51 |
| Познати прогнози: | 23 |
| Сгрешени прогнози: | 28 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 27.11.2012 11:25. Възможни са промени към настоящия момент!
| valdes | +209.00 |
| Xermi | +111.00 |
| dira4yt | +103.40 |
| dimrock | +54.90 |
| Vracunkata | +43.70 |
| A40_mainata | +31.90 |
| svet9595 | +28.30 |
| SkyDraGoN | +21.50 |
| scarface_mtb | +21.00 |
| Levski1914 | +17.80 |